Teknolojik Haberler Disrupt – Teknolojik Haberler’ta konuşmak için başvurmak için son şans


Sunmak istediğiniz benzersiz bir startup bakış açısına sahipseniz Teknolojik Haberler Kesintisi — 18-20 Ekim’de San Francisco’da — dikkate alınacak zamanınız bu gece tükeniyor. Bu tür bir maruz kalmanın işiniz ve kişisel markanız için neler yapabileceğini hayal edin. Ama kaybedecek zaman yok. Başvurunuzu buraya gönderin bu gece 23:59’dan (PT) önce.

Erken önlem = büyük tasarruf: Geçişlerinizi şimdi satın alın ve 1.300$’a kadar tasarruf edin. Fiyatlar 29 Temmuz’da artıyor.

10.000’den fazla kişi Disrupt’ta olacak. Sonuçta, dünyadaki en ikonik girişim konferansı. Katılmalarının en büyük nedenlerinden biri, yalnızca endüstri devlerinden değil, başlangıç ​​ekosistemindeki bir dizi uzmandan duymak ve öğrenmektir. İşte burada devreye giriyorsun.

Uzmanlığınızı, startup dünyası hakkında benzersiz bir bakış açısını, kurucu hikayenizi veya startup deneyiminizin başka bir çekici yönünü paylaşın. Başkalarının başarılı bir iş kurmasına yardımcı olacak içeriğiniz varsa – bilirsiniz, tekerleği yeniden icat etmekten kaçınmak için ipuçları ve püf noktaları – sizden haber almak istiyoruz.

31 Temmuz’a kadar başvuruları inceleyeceğiz ve tüm başvuru sahiplerini bilgilendireceğiz. Seçilirseniz, size ilgili avantajlar ve sunum biçiminiz hakkında daha fazla bilgi göndereceğiz.

Bu başvuru süreci sınırlı sayıda hoparlör yuvası için olsa da, Disrupt’ta her zaman en ilginç içeriklerden bazılarını ürettiğini hatırlatmak isterim. Kesimi yapan insanlar asla hayal kırıklığına uğratmaz.

31 Temmuz’a kadar başvuruları inceleyeceğiz ve tüm başvuru sahiplerini bilgilendireceğiz. Seçilirseniz, size ilgili avantajlar ve sunum biçiminiz hakkında daha fazla bilgi göndereceğiz.

Teknolojik Haberler Kesintisi 18-20 Ekim tarihlerinde San Francisco’da 21 Ekim’de çevrimiçi bir günle gerçekleşecek. Uzmanlığınızı paylaşın, markanızı ve işinizi bir kerede oluşturun. Bu gece 23:59’dan (PT) önce başvurun! ve başlangıç ​​dünyasına bildiklerinizi gösterin!

Şirketiniz, Teknolojik Haberler Disrupt’a sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle iletişime geçerek bu formu doldurmak.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/10/last-chance-to-apply-to-speak-at-techcrunch-disrupt/

Yorum yapın