Tek bir gerçek kaynağı için Snowflake ve AWS iş ortağıMüşteri odaklılık, rekabet avantajı kazanmak da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle günümüzün kurumsal dünyasında çarkın merkezinde yer almaktadır.

Snowflake Inc. ve Amazon Web Services Inc., müşterilerin ihtiyaçlarını, zevklerini ve tercihlerini karşılamak için geriye dönük çalışarak stratejik, teknik ve pazara açılma ortaklığı oluşturabildiler. Chris Grusz (resimde, sağda), AWS Marketplace, Hizmet Kataloğu ve AWS’deki Kontrol Kulesi için iş geliştirme direktörü.

Grusz, “Bu çok iyi bir ilişki çünkü her iki şirket de müşterilerden geriye doğru çalışıyor… bu bizim DNA’mızda var,” dedi. “Snowflake’e bakarsanız, farklı AWS hizmetlerine 20’den fazla entegrasyon oluşturdular. Dolayısıyla, nesne depolama için S3 kullanıyorsanız, bunun üzerine Snowflake kullanabilirsiniz.”

Grusz ve Chris Degnan (resimde, solda), Snowflake’in baş gelir sorumlusu, theCUBE endüstri analisti ile konuştu lisa martin de kar tanesi zirvesi, SiliconANGLE Media’nın canlı yayın stüdyosu theCUBE’de özel bir yayın sırasında. Snowflake-AWS ortaklığının kurumun değişen ihtiyaçlarını nasıl karşıladığını tartıştılar. (* Aşağıdaki açıklama.)

Tek bir hakikat kaynağı olarak kar tanesi

Degnan’a göre Snowflake-AWS ortaklığı her türden şirketin gelişmesini sağlıyor. Bir örnek, özellikle pandemi sırasında büyük bir büyüme dönemi geçiren çevrimiçi yemek siparişi şirketi DoorDash Inc.’dir.

Degman, “İşlerini büyütmek ve gördükleri yüksek talebi karşılamak için hem Amazon hem de Kar Tanesi tarafında hiper elastik platformlarımızdan yararlanabildiler” dedi.

Degnan, veri paylaşım yeteneklerini etkinleştirerek perakende alanında devrim yarattığına inanıyor.

“Perakende alanına yardımcı olmak için veri paylaşımını kullanıyoruz” dedi. “Bence bu gerçekten iyi bir ortaklık çünkü bazı şirketler Amazon’u perakende alanında bir rakip olarak görüyor. Amazon.com veri kümelerinin bazılarından gerçekten yararlandığımız için bu darbeyi biraz yumuşattığımızı düşünüyorum.”

ile başka bir kullanım örneği görüldü Sınır ötesi küresel ödemeler sağlayan Western Union. Şirketin verileri giderek yayılmaya devam ederken, büyümesi yavaşladı.

Grusz, “Bütün bu farklı sistemleri alıp bunu Snowflake’e çekmeyi başardılar… “Yani Western Union’ın uzun zaman önce aldığı kararlardan biri veri bilimi platformu için R’yi kullanmaktı ve Amazon SageMaker R’yi destekliyor.”

Grusz, yüksek müşteri deneyiminin hem AWS hem de Snowflake için kritik olduğunu ekledi.

“Snowflake’e entegre oluyoruz ve onlar da AWS’ye entegre oluyorlar ve bu da müşterilerimiz için harika bir birleşik deneyim sağlıyor” dedi.

İşte tam video röportaj, SiliconANGLE’ın ve theCUBE’nin Kar Tanesi Zirvesi etkinliği:

(* Açıklama: TheCUBE, Snowflake Summit etkinliği için ücretli bir medya ortağıdır. Ne CUBE’nin etkinlik kapsamının sponsoru olan Snowflake, ne de diğer sponsorlar, CUBE veya SiliconANGLE üzerindeki içerik üzerinde editoryal kontrole sahip değildir.)

Fotoğraf: Silikon AÇI

Uzmanlardan oluşan Cube Club ve Cube Event Topluluğumuza katılarak misyonumuza desteğinizi gösterin. Amazon Web Servisleri ve Amazon.com CEO’su Andy Jassy, ​​Dell Technologies’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell, Intel CEO’su Pat Gelsinger ve daha birçok aydınlatıcı ve uzmanı içeren topluluğa katılın.Kaynak : https://siliconangle.com/2022/06/17/snowflake-aws-partner-single-source-truth-snowflakesummit/

Yorum yapın