Techdirt’te Haftanın En Komik/En İçgörülü Yorumları


itibaren sözde borç

Bu hafta, anlayışlı tarafta birincilik kazananımız Toom1275 oldu ve GOP’un Google’ı siyasi spam filtrelemeyi durdurmaya zorlaması hakkında bir yorum yaptı:

Kötü amaçlı yazılım spam göndericisiyseniz, bu harika bir fikir gibi görünüyor – doğrudan herkesin gelen kutusuna ulaşmak için yük teslimatınızı politik bir e-posta gibi süsleyin ve “aboneliği iptal et” bağlantısını istismar sunucunuzu gösterirseniz bonus.

İkinci olarak, Arizona’nın polisi kaydetmeye karşı yasası hakkında isimsiz bir yorum:

Elinde kamera olsun ya da olmasın, bir memurun görevlerini yerine getirmesine müdahaleyi kapsayan başka yasalar zaten mevcuttur. Bu yasa gereksizdir.

Editörün anlayışlı taraftaki seçimi için, sıfır sinyalle başlıyoruz ve kötü amaçlı spam ile politik spam arasındaki fark hakkında bir yorum yapıyoruz:

Fark şu ki, dikkatli olmazsanız, kötü amaçlı yazılım spam’i bilgisayarınızı ele geçiren kötü bir aktöre yol açabilirken, siyasi e-posta kötü bir aktörün hükümetinizi ele geçirmesine neden olabilir.

Sırada, Vallejo polisinin insanları öldüren memurlara yönelik son derece yavaş soruşturmaları hakkında yorum yapan O Tek Adam var:

ABD polisi: Cinayete yönelik organize suç gibi ama daha kötüsü

Bir sorunu çözmeye başlamak için bile önce onun bir sorun olduğunu düşünmeniz gerekir ve ‘halk üyelerini öldürmenin’ bir sorun olduğu çok açık. olumsuzluk Vallejo PD için bir sorun olarak görülüyordu, bu yüzden kutlamanın ötesinde herhangi bir şey yapmaya bu kadar kayıtsız olmaları şaşırtıcı değil.

İşin komik tarafı, bir kez daha birinci sıradaki yorumun ikinci sıradaki yoruma yanıt olarak geldiği bir durumla karşı karşıyayız, bu yüzden sırayı tersine çevireceğiz. İçinde ikinci yerMusk-Twitter kavgası hakkında yorum yapan Stephen T. Stone:

Elon Musk orta yaş krizini onun yerine Mars’a götürseydi tüm bunlardan kaçınılabilirdi.

Eğlenceli ama şovun yıldızı değil – çünkü ilk yer gerçekten ilham verici bir şaka için kazanan Chris ODonnell:

Mars’a da gidemez. %100 botlarla dolu.

Editörün komik taraftaki seçimi için, Truth Social’ın liderliğinin pek istekli görünmediğine dair isimsiz bir yorumla başlıyoruz (burada küçük bir yazım hatası düzeltildi):

Twitter’da kurgusal bir ineğe dava açan Devin Nunes’i işe aldılar.

Yeterince söylendi.

Son olarak, That One Guy’dan Arizona’nın polisleri kaydetmeye karşı yasası hakkında bir yorum daha:

Ah ama polislerin var olan en kırılgan (ya da dikkati en kolay dağılan) insanlar olduğunu görüyorsunuz, burada sadece bir kamera merceğini onlara doğrultmak yoğun fiziksel ve zihinsel tepkilere neden oluyor ve mercek yaklaştıkça artan etkilerle birlikte işlerini son derece zorlaştırıyor. , bu nedenle kontrol etmedikleri kameraları belli bir mesafede tutmak neden bu kadar önemlidir.

Bu hafta için bu kadar, millet!Kaynak : https://www.techdirt.com/2022/07/17/funniest-most-insightful-comments-of-the-week-at-techdirt-19/

Yorum yapın