Techdirt Podcast Bölüm 324: Medya Şirketleri İçin Tescilli Platformlar Sorununu Yeniden İncelemek


itibaren geriye dönük borç

Techdirt Podcast’i için bazı harika yeni tartışmalarımız var… birkaç hafta içinde geliyor. Ancak şu anda, çeşitli cephelerde çok yoğun bir programın ortasında, çok eski bir sohbete bakmak için kısa bir ara veriyoruz: 2015’ten itibaren medya şirketlerinin tescilli içerik yönetim sistemlerini piyasaya sürmesiyle ilgili 14. bölümümüz. Yakın zamanda WordPress’e (yedi yıllık tartışmanın önemli bir bileşeni olan popüler platform) geçişimizi tamamladığımızdan beri, soruyu tekrar gözden geçirmenin eğlenceli olabileceğini düşündük. Bu haftaki bölümde Mike ve ben biraz retrospektif ve ardından orijinal konuşmanın tam olarak tekrarı.

Techdirt Podcast’ini şu adresten takip edin: ses bulutuaracılığıyla abone olun Apple Podcast’leri veya Spotifyveya RSS beslemesini alın. Ayrıca Techdirt’te tüm son bölümleri buradan takip edebilirsiniz.

Under: içerik yönetim sistemleri, medya, platformlar, wordpress

Şirketler: otomatik, wordpressKaynak : https://www.techdirt.com/2022/06/22/techdirt-podcast-episode-324-revisiting-the-question-of-proprietary-platforms-for-media-companies/

Yorum yapın