TC Sessions’ta bugün çevrimiçi olarak neler olduğuna bakın: Mobilite 2022 – Teknolojik Haberler


Online Day’e hoş geldiniz. TC Oturumları: Hareketlilik 2022! Opportunity, IRL’de olduğu gibi çevrimiçi ortamda da yüksek sesle vurur, ancak bu vuruş tüm dünyada duyulabilir. Listelenen her şeyi bulacaksınız etkinlik gündemi, ancak burada neler olduğuna dair kısa bir özet var. Optimum fırsatlardan yararlanmak için gününüzü planlayın!

Ama önce: San Mateo’daki canlı gösteriye katıldıysanız, kartınız çevrimiçi günümüze erişimi içerir. Bilete mi ihtiyacınız var? Burada sadece 65 $’lık çevrimiçi geçiş kartı satın alın.

VW’nin Küresel Elektrikli Araç ve Teknoloji Santrali Olma Yolu: VW Group CEO’su Herbert Diess, otomobil üreticisini yazılım, EV satışları ve otonom araçlarda dünya lideri haline getirme yarışında. Kalan zorluklar ve VW’nin EV tacını Tesla’dan nasıl almayı ve eski otomobil üreticilerini dikiz aynasında tutmayı planladığını Diess’ten dinleyin.

Teknolojik Haberler Hareketlilik Masası Analizi: Birinci ve ikinci günlerde TC Mobility’de neler olup bittiğiyle ilgili ayrıntılı bilgi edinin. TC editörlerinin yeni analizler sunduğunu duyun ve yüz yüze görüşmelerden ve sunumlardan klipleri izleyin.

Hız Ağı: Neredeyse kulağa nasıl geliyor. Belirli konulara dayalı olarak bir dizi rastgele, hızlı bağlantı ve diğer katılımcılarla 3 dakikalık konuşmalar. AI destekli ağ platformumuz CrunchMatch’te gerçekleşir.

Başlangıç ​​Konuşması Geri Bildirim Oturumları 1 ve 2: TC’nin kendi Jeff Taylor’ına sunum yapan 18 yenilikçi erken aşama girişimi kaçırmayın ve geliştirebilecekleri yollar hakkında paha biçilmez geri bildirimler alın.

Bu cesur startup’ların tümü 2 gün boyunca TC Sessions: Mobility expo katında canlı olarak sergilendi ve onları kontrol etme şansınız olsun diye satış konuşmalarını kaydettik. Kendi konuşmanızı nasıl geliştirebileceğinizi izleyin ve öğrenin. Öğleden sonraki saha kadrosuna bir göz atın.

Başlangıç ​​Konuşması Geri Bildirim Oturumu 1:

Başlangıç ​​Konuşması Geri Bildirim Oturumu 2:

Fırsat bugün kapıyı çalıyor, 20 Mayıs, çevrimiçi olarak TC Oturumları: Hareketlilik 2022. Biletin yok mu? Acele etmek – 65$’a hemen bir bilet satın alın ve küresel mobilite topluluğuyla bağlantı kurmaya hazırlanın!Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/20/look-whats-happening-online-today-at-tc-sessions-mobility-2022/

Yorum yapın