TC Oturumlarının İkinci Gününde neler oluyor: Mobilite 2022 – Teknolojik Haberler


TC Sessions: Mobility 2022’deki ilk gününüz nasıldı? Tamamen kafeinli olduğunuzu ve yuvarlanmaya hazır olduğunuzu umuyoruz çünkü ikinci gün çığır açan teknoloji, bol fırsatlar ve daha birinci sınıf programlar ile dolu. Kahveni bitir, etkinlik gündemini incelemek ve gününüzü planlayın.

Kaçırmak istemeyeceğiniz sunumlardan sadece bazılarını vurgulama özgürlüğünü kullandık. Maceranın tadını çıkarın!

Bir yolculuğa hazır mısınız? Audi’nin yan ürünü Holoride, eğlence ihtiyaçlarınızı karşılar – ayrıca tam özerklik için beklemeniz gerekmez. Araç içi VR sistemi, her aracı hareketli bir tema parkına dönüştürüyor ve bu yaz Audi otomobillerinde kullanıma sunuluyor. Holoride’ın kurucu ortağı ve CEO’su Nils Wollny, VR, blockchain, NFT’ler ve kripto para birimi gibi teknolojilerin otomotiv alanına nerede uyduğu hakkında konuşacak.

Otomotiv siber güvenliğine büyüleyici bir bakış için kemerlerinizi bağlayın. 2015 yılında Charlie Miller ve Chris Valasek, ünlü bir şekilde bir Jeep Cherokee’yi hacklediler ve kontrolünü ele geçirdiler. Bugün, siber güvenlik sektörünün tartışmasız liderleri olan ikili, GM tarafından desteklenen kendi kendine sürüş şirketi Cruise’da en üst düzey güvenlik rollerini üstleniyor. Günümüzün bağlantılı arabaları ve yarının robotaksisiyle ilişkili sürekli değişen güvenlik risklerini tartışmak için sahnede bize katılıyorlar.

Arrival’ın prototipinin nihayet ulaştığı anı kaçırmayın. Geçen yıl şirket İngiltere’de Uber ile bir ortaklık duyurdu Plan? Yolculuk için özel olarak üretilmiş uygun fiyatlı, elektrikli bir araç tasarlayın ve üretin. Bu, prototipin araç (burada umut ediyoruz) üretime girmeden önceki ilk halka açık tanıtımı. Varış başkanı Avinash Rugoobur, prototipin tasarım süreci ve diğer projeler hakkında ya boru hattında ya da hemen köşede konuşacak.

Başlangıç ​​​​hayalinizi finanse etmek istiyorsanız sağlam bir adım çok önemlidir. Tercih ettiğiniz not alma cihazını alın ve Teknolojik Haberler Mobility tanıtımına gidin. Sektörün düzinelerce en parlak mobilite girişimcisi, canlı bir izleyici kitlesine sıcaklığı ve sunumu getirecek – ve daha sonra paha biçilmez geri bildirimler sunacak bir uzman VC’ler paneli. İzlemek. Dinlemek. Öğrenmek.

Şövalyeleri unutun – onlar çok altıncı yüzyıldalar. Yuvarlak Masa Girişimcilerimiz var. Peki, yuvarlak masa toplantıları. Bugün dokunduğumuz üç tanesine göz atın.

  • Filoların geleceği: Araç filoları, yeşil mobilitede hızla ölçek elde etmek için önemli bir fırsat sunarken, müşteri diğer ticari ve endüstriyel müşterilerden farklıdır. Kurumsal müşterilerin ihtiyaçları ve bu benzersiz pazarda nasıl kazanılacağı hakkında bir tartışma için ProspectSV’nin kurucusu ve genel müdürü Doug Davenport’a katılın.
  • Gelişmekte olan pazarlarda sürdürülebilir hareketlilik: Teknoloji aracılığıyla insanları, gezegeni ve kârı optimize etmek: Uzun vadeli ulaşım sürdürülebilirliği üzerine bir tartışma için, oldukça sıkışık Lagos ve Abuja metropolünde teknoloji odaklı bir ulaşım girişimi olan Shuttlers’ın CEO’su ve kurucu ortağı Damilola Olokesusi’ye katılın. Odak? Teknoloji, gelişmekte olan pazarlarda ulaşım teknolojisinin eksiklikleri konusunda farkındalığı artırmaya ve çözümler sunmaya yardımcı olmak için üç temel sütunu – insanlar, gezegen ve kâr – nasıl optimize edebilir?
  • Kurumsal Amerika’da neden yeni bir EV inşa edemezsiniz: Gazla çalışan arabalar ve motosikletler yüz yıldan fazla bir süredir var. Bu süre zarfında, otomobil markaları ve büyük şirketler zengin bir sermaye ve deneyim kazandılar. Yerleşik bir miras hakkında konuşun. Ancak elektrifikasyon için büyük baskıyla, bu miras biraz koltuk değneği. Elektrifikasyonun neden büyük bir zihniyet değişikliği gerektirdiğini öğrenmek ve tartışmak için Exro Technologies COO’su Richard Meaux’a katılın. Ve bu değişim, kurumsal Amerika’nın en son elektrifikasyon teknolojisiyle çalışan çevik teknoloji girişimlerinden öğrenmesini ve “işlerin nasıl yapıldığının” çok ötesinde düşünmesini sağlıyor.

Bu, TC Oturumlarının ikinci günü: Özetle Mobilite 2022. Bekle, biletin yok mu? Endişelenme – yine de yapabilirsiniz 65 $ gibi düşük bir fiyata bir geçiş satın alın. Orada görüşürüz!Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/19/heres-whats-happening-on-day-two-of-tc-sessions-mobility-2022/

Yorum yapın