TC Oturumlarında Çevrimiçi Gün için yarını ayarlayın: Mobilite – Teknolojik Haberler


İki yüz yüze gün TC Oturumları: Hareketlilik neredeyse dikiz aynasında olabilir, ama henüz işimiz bitmedi. Hâlâ sizi bekleyen çok sayıda Hareketlilik eylemi ve fırsatımız var. 20 Mayıs yarın online etkinlik. İşte ne olduğuna hızlı bir bakış.

Tüm bilet sahipleri çevrimiçi günümüze erişebilir. Biletin yok mu? Burada sadece 65 $’lık çevrimiçi geçiş kartı satın alın.

İster San Mateo’daki etkinliğe katılın, ister uzak bir yerden bağlanın, canlı gösteride kaçırdıklarınızı isteğe bağlı videolar ve yeni yorumlarla yakalayabilirsiniz. Teknolojik Haberler Hareketlilik Masası Analizi. TC editörleri yeni analizler sunacak ve yüz yüze görüşmelerden klipler gösterecek. Ardından, tüm bakış açısını elde etmek ve kendi analizinizi oluşturmak için talep üzerine tüm oturumları izleyebilirsiniz.

Geleneksel bir otomotiv şirketini EV’lerde, otonom araçlarda ve onları çalıştıran yazılımlarda dünyaya liderlik eden bir şirkete dönüştürmek epik bir orantıdır. Volkswagen Grubu’nun CEO’su Herbert Diess, Tesla’yı gölgede bırakma planı olan adamdır. Geri kalan zorlukları tartıştığını duymak için onu dinleyin. VW’nin Küresel Elektrikli Araç ve Teknoloji Santrali Olma Yolu.

Bunun gibi çevrimiçi bir etkinliğin harika yönlerinden biri, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi biriyle ağ kurabilmenizdir. ile bu bağlantıları daha da kolaylaştırmaya yardımcı olacağız. Hızlı Ağ oturum, toplantı, celse. AI destekli ağ platformumuz CrunchMatch’in büyüsü sayesinde, 3 dakikalık bir konuşma için diğer katılımcılarla (belirli konulara olan karşılıklı ilgiye dayalı olarak) rastgele eşleştirileceksiniz. Köpürtün, durulayın, tekrarlayın ve ağınızı büyütün.

Etkinlik kartınızı satın aldığınızda CrunchMatch’e nasıl erişeceğinize ilişkin ayrıntıları içeren bir e-posta alacaksınız. Rolünüz, işiniz ve ilgi alanlarınız hakkında birkaç kısa soruyu yanıtlayın ve hızlı bağlantılar kurmaya ve fırsat için benimkilere hazır olacaksınız.

Ayrıca, tamamı yüz yüze gösteri sırasında fuar katında sergilenen 18 erken aşamadaki Mobilite girişimini, ikimiz sırasında ısıyı getirmelerini izleyeceksiniz. Başlangıç ​​Konuşması Geri Bildirim Oturumları. Sadece bazı harika startup’ları tanımakla kalmayacak, aynı zamanda kendi adımlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak sağlam ipuçları ve tavsiyelerle de uzaklaşacaksınız.

TC Sessions: Mobility yarın 20 Mayıs’ta online olduğunda bol aksiyon ve fırsatı kaçırmayın. Bekleyin, biletiniz yok mu? Endişelenme – bugün 65$’a bilet satın al ve yarın çevrimiçi olarak bize katılın!Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/19/tune-in-tomorrow-for-online-day-at-tc-sessions-mobility/

Yorum yapın