TC Disrupt Startup Battlefield 200’e katılma şansınız bugün sona eriyor – Teknolojik Haberler


Disrupt tarihinin en büyük fırsatlarından biri için zaman tükeniyor. Startup Battlefield 200’e başvuruları kabul etmiyoruz bu gece, 5 Ağustos, tam olarak 23:59 PDT’de. Artık son tarih uzatması yok, son dakika istisnası yok. Nada. Zip. Zilch.

Lollygagger uyarısı: Yaptığınız işi bırakın ve hemen Startup Battlefield 200’e başvurun.

Teknolojik Haberler editörleri, 1.000’den fazla başvuruyu incelemekle ve gelecek vaat eden 200 girişimden oluşan seçkin bir kohortu seçmek için saymakla meşguldü. Bu kurucular, Disrupt’ta fırsatlarla dolu bir VIP deneyimi alacaklar.

%100 ücretsiz olan SBF 200 deneyimi şunları içerir:

  • Tüm Disrupt sunumlarına, aralarına ve yuvarlak masa toplantılarına erişim
  • Üç gün boyunca sergi alanı — ve yalnızca SBF 200 startup’ları Disrupt’ta sergi açabilir
  • Özel ustalık sınıfları
  • TC personeli ile saha eğitimi
  • Sektör uzmanlarıyla saha incelemeleri
  • Yatırımcılara ve Teknolojik Haberler editörlerine hızlı adım atma fırsatı
  • SBF 200-yalnızca yatırımcı ağı fırsatları
  • Medyaya maruz kalma
  • Bir yıllık ücretsiz Teknolojik Haberler+ üyeliği

Tüm bunlar, sektördeki etkileyiciler ve potansiyel müşteriler tarafından fark edilmek ve potansiyel finansmana erişim kazanmak için büyük bir fırsatı temsil ediyor.

Artı, eğer payını alırsan, tüm saha yarışmalarının en büyüğü olan Startup Battlefield’da 100.000$’a yarışma şansın olacak. Teknolojik Haberler editörleri, SBF 200’den 20 startup’ı Startup Battlefield Finalistleri olarak seçecek. Dropbox, Mint, TripIt ve çok daha fazlası gibi teknolojinin bazı ev isimleri Startup Battlefield sahnesinde piyasaya sürüldü.

Bu 20 şirketin kurucuları özel saha koçluğu alacak, Teknolojik Haberler’ta yer alacak ve tüm Disrupt izleyicilerinin önünde sahnede canlı olarak sunum yapacak. Sadece bir yükselen yıldız girişimi unvanı, 100.000 $’lık öz sermayesiz ödülü ve tüm ihtişamı talep edecek.

Siz olabilirsiniz, ancak yalnızca “ish”inizi bir araya getirir ve son başvuru tarihi bu gece 23:59 PDT’de sona ermeden önce SBF 200’e başvurursanız.

Teknolojik Haberler Disrupt, 18-20 Ekim’de San Francisco’da, 21 Ekim’de çevrimiçi bir günle gerçekleşecek. Bu tarihi Disrupt fırsatını kaçırmayın. Tekrar etmekte fayda var, bu yüzden şimdi benimle söyle – Teknolojik Haberler Startup Battlefield 200’e başvurun önceki Bu gece 23:59 PDT!

Şirketiniz Teknolojik Haberler Disrupt 2022’ye sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle iletişime geçerek bu formu doldurmak.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/08/05/your-shot-to-join-the-tc-disrupt-startup-battlefield-200-ends-today/

Yorum yapın