Tarzan, Sony Pictures’dan Yeni Film Alacak


Alexander Skarsgard ve Margot Robbie, The Legend of Tarzan posterinde.

resim: Warner Bros.

Tarzan tam olarak mevcut kültür ortamında popüler bir karakter olarak adlandırdığınız şey değil. 24 yaş ve üzeri kişiler, Warner Bros. karakterinin en son versiyonu olan 1999 Disney filmini sevgiyle hatırlayabilirler. 2016 filmi Tarzan Efsanesi Alexander Skarsgard ve Margot Robbie’nin başrollerini paylaştığı film, daha fazlasını isteyen izleyicilere sahip değildi. Ama temelde herhangi bir şey için film yaptığımız için, bir asma kapma ve şansın iki kez değişip değişmeyeceğini görme zamanı.

Başına Hollywood Muhabiri, Sony artık Edgar Rice Burroughs’un klasik hamur kahramanının ekranını kontrol ediyor. İlk olarak, karakterin ve mülkiyetin “tamamen yeniden icat edilmesi” olduğu söylenen yeni bir film var. o bu bağlamda anlamına gelir. (Belki onu uzaya götürürler?) Henüz bir yaratıcı ekip eklenmedi ama o haber zamanla gelecek. Sony sık sık elinden gelenin en iyisini yapar belirli filmleri prodüksiyona ve sinemalara sokmak ve bu, gerçeğe dönüştürmek için gerçekten çok çalışacakları bir şey gibi geliyor.

Tarzan’ın filmlere, TV’ye ve hatta sesli dramalara uyarlanma konusunda uzun bir geçmişi vardı. İlki için, her şey 1918 sessiz filminde Maymun Adam’ın yetişkin versiyonu olarak Elmo Lincoln ile başladı. Maymunların Tarzan’ı. Lincoln, karakteri iki devam filminde canlandıracak, ardından rol sırasıyla 1920 ve 1928’de Gene Pollar ve Frank Merrill’e gidecekti. Ancak en popüler canlı aksiyon Tarzan, 1932’lerden başlayarak tartışmasız Johnny Weissmuller olurdu. Maymunların Tarzan’ı. Weissmuller, bir düzine filmde Tarzan’ı oynadı ve ekranda en uzun süre kalan Tarzan olarak kaldı.

Ancak Sony’nin Tarzan’ını çevreleyen en önemli soru şu: Phil Collins’i geride bırakabilecek bir film müziği besteleyecek bir besteci mi bulacaklar yoksa Collins’i bunu yapmaya geri mi döndürmeye çalışacaklar? Disney üzerinde çalışıyor mu? Tarzan oldukları gibi yeniden Herkül, Küçük denizkızı ve onu ünlü yapan diğer 90’ların çocukluk filmleri?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/tarzan-movie-sony-reboot-1849604565

Yorum yapın