System Shock, PC Gaming Show’da ortaya çıkıyor


Oyun endüstrisi için sırada ne olduğunu öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu Ekim ayında GamesBeat Summit Next’te endüstrinin gelişmekte olan bölümlerini tartışmak için oyun yöneticilerine katılın. Daha fazla bilgi edin.


Warren Spector, oyunun yeniden yapımıyla ilgili ayrıntıları açıklamak için PC Gaming Show’a katıldı. Sistem Şoku.

Spector, 1994 yılında çıkan oyunlar üzerinde büyük etkisi olan orijinal oyunun arkasındaki kilit kişilerden biriydi.

Başlığın henüz bir lansman tarihi yok. Ancak PC Gaming Show’da yayınlanan video, neye benzeyeceği konusunda bize iyi bir fikir veriyor. Renkler, gölgeler ve birçok mekanik sistemle dolu bir uzay gemisinin içi ile grafikler oldukça harika görünüyor.

Orijinal oyunda çok sayıda aksiyon, korku ve yanıp sönen ışık vardı. Delirmiş ölümsüz bir makine olan Shodan ile savaşmak zorunda kaldınız. Nightdive Studios’tan geliyor.

Nightdive’a danışmanlık yapan Spector, “Shodand şu anda bana gerçeğe çok yakın görünüyor” dedi. “Şimdiye kadar asla tahmin edemeyeceğim bir tahmin kalitesine sahip olan birkaç oyun üzerinde çalıştım ve System Shock bunlardan biri. Anladığım kadarıyla Shodan hemen köşede. Umalım ki 1994’te olduğu kadar kötü bir biçimde ortaya çıkmaz.”

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer”. Ne anlama geliyor? Size haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz – sadece bir oyun stüdyosunda karar veren biri olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin veya videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşime girmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi edinin.

Konular


oyunlarBeat


bilgisayar oyunuKaynak : https://venturebeat.com/2022/06/12/system-shock-gets-a-reveal-at-pc-gaming-show/

Yorum yapın