Şu anda mevcut olan en iyi 15 Kanada Kara Cuma fırsatı


Samsung Galaxy Watch 5 Pro Saat yüzü

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi

Kara Cuma resmen saatler uzakta, ancak en iyi fırsatların çoğu şu anda yayında. İster bir akıllı telefon, tablet, kulaklık veya başka bir teknoloji kategorisi arıyor olun, satın almaya değer bir şey mutlaka bulacaksınız.

Kanada’da ve göz atmaya değer en iyi fırsatları mı merak ediyorsunuz? Merak etme; Kanada’daki en iyi Kara Cuma fırsatları listemizle sizi koruduk.

akıllı telefonlar

Kanada'da Black Friday fırsatlarında samsung galaxy z flip 4

Ryan Haines / Android Otoritesi

Amazon Kanada Best Buy, çoğu cihazda ödeme planları olan yüksek değerli hediye kartları sunarken, Galaxy Z Flip 4 ve Pixel 7 gibi kilidi açılmış telefonlarda harika fırsatlar sunuyor. Aşağıdaki en önemli fırsatlara göz atın.

Akıllı saatler

Samsung Galaxy Watch 5 Kanada'da Black Friday fırsatlarında

Kris Carlon / Android Yetkilisi

Amazon’un Kanada kolu, birinci sınıf Samsung Galaxy Watch 5 gibi birkaç akıllı saatin fiyatlarını da düşürüyor.

Kulaklıklar ve kulaklıklar

Sony WH 1000XM5 ve Bose QC 35 2 1

Adamya Sharma / Android Yetkilisi

Yeni gerçek kablosuz kulaklıklara veya daha geleneksel kulaklıklara mı ihtiyacınız var? Aşağıda görebileceğiniz gibi, bu konuda da birkaç çarpıcı anlaşmamız var. Sony WH-1000XM5’te piyasadaki tartışmasız en iyi kulaklık setini içerirler.


Kanada için en iyi 15 Kara Cuma fırsatına bakışımız bu kadar. Daha fazla indirimli ürün için Black Friday merkezimizi inceleyebilirsiniz. Alternatif olarak, en iyi Black Friday akıllı telefon fırsatları listemize ve en iyi Black Friday kulaklık fırsatları listemize de göz atabilirsiniz.Kaynak : https://www.androidauthority.com/canada-black-friday-deals-2022-3241059/

Yorum yapın