Stranger Things’in Eddie Munson Prova Metallica Sahnesini İzleyin


Stranger Things'de Eddie Munson rolünde Joseph Quinn

Adam, efsane, efsane
resim: Netflix

Üstesinden gelmemiş olabilir Kate Bush‘s “Tepeye tırmanmak” olarak marşı yabancı şeyler dördüncü sezonama Eddie “Bir Kahraman Değil” Munson’ın kesinlikle kahraman gitar solosu-dikkati dağıtmak için bir taktik Upside Down’daki o sinir bozucu yarasalar Metallica’nın “Master of Puppets”ını ikinci sıraya taşıdı.

Bugün erken saatlerde yabancı şeyler yazarlar odası resmi twitter hesabı bunu paylaştı Aktör Joseph Quinn’in sahneyi prova ettiği eğlenceli video. Şu anki oğlu Tye Trujillo’yu tanıyor olsak da Metallica’nın basçısı Robert Trujillo, aslında şovda duyulan şarkının versiyonunu seslendirdiQuinn’in birlikte oynadığı oyun burada inandırıcı geliyor müzisyen otantik,” sadece “müzisyen-oyuncu-oyuncu otantik.”(Quinn’in 1980’lerin metal kafası olarak taktığı uzun saçlı peruk olmasa bile Eddie, yani.) Buna bir bak!

şarkının öne çıktığı yabancı şeyler dördüncü sezonun destansı final bölümü – ve şu anda onların müziğini dinleyen şüphesiz yeni hayranlar ordusu – Metallica’ya (artık aşırı derecede popüler olan) bir şarkı kaydetmesi için ilham verdi. Grubun TikTok’u sahnede Eddie ile birlikte oynamak. Metallica ayrıca sahneyi coşkulu bir şekilde onayladı Instagram’danot “Sadece ‘Master of Puppets’ı diziye dahil etmekle kalmayıp, onun etrafında böylesine önemli bir sahneyi inşa etmeleri için çok heyecanlıydık. Hepimiz nihai sonucu görmek için can atıyorduk ve yaptığımızda tamamen havaya uçtuk… Eddie’nin yolculuğunun bu kadar büyük bir parçası olmak ve bir kez daha gösteride yer alan diğer tüm harika sanatçılarla birlikte olmak inanılmaz bir onur.” Kabul etmeliyiz; rağmen ikinci kısmı düşünmedik yabancı şeyler‘ dördüncü sezon kusursuzduherhangi bir parçası ile hata bulmak zordu Eddie’nin rolü. Kornalar yukarı!

yabancı şeyler dördüncü sezon şimdi parçalanıyor, ee, Netflix’te akış.

[s/t[h/tSon tarih]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

Kaynak : https://gizmodo.com/stranger-things-s4-metallica-eddie-munson-rehearsal-1849166612

Yorum yapın