Steam Yaz İndirimi binlerce indirimli oyunla başlıyor


Kısaca: Valve’in yıllık Steam yaz indirimi, önümüzdeki iki hafta boyunca binlerce PC oyununda indirimlerle tüm hızıyla devam ediyor. Yeterince yakından bakın ve bazı çok indirimli oyunlar ve hatta belki bir veya iki bedava oyun bulacaksınız.

Yeni çıkan Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’ın İntikamı şimdiden satışta, sizinki saygın bir oyun. 22.49 $. Oyunun PC versiyonu, 85’in üzerinde sağlam bir puana sahip. metakritik ve olası 10 üzerinden 8.9 bir kullanıcı puanı.

Daha derin indirimler arayanlar kapmakla ilgilenebilirler Resident Evil Köyü, Krono Tetikleyici, Half Life: Alyx, Ghostwire: Tokyo veya Kızıl Ölü Kefaret II yarı fiyatına. Hitman III, Ghostrunner, Mafia: Kesin Sürüm ve Kutsallık: Orijinal Günah II hepsi normal fiyatlarından yüzde 60 indirimdeyken Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen, Simler 4 ve hapishane mimarı yüzde 75 oranında düşürüldü.

Valve, pratik olarak şu oyunları veriyor: sadece neden 2, Ödeme günü 2, Balık Tutma Macerası, Duke Nukem 3D ve Keskin Nişancı Elit 4 yüzde 90 indirimle ve Nedenini söyle 1 Temmuz’dan önce talep ederseniz saklamakta özgürsünüz.

Steam yaz indirimi 7 Temmuz’a kadar devam edecek, ancak şehirdeki tek gösteri bu değil. Nintendo da başlattı Büyük Ol’ Süper İndirim 6 Temmuz’da bir gün önce sona erecek ve Meta’nın Oculus Quest yaz indirimi 26 Haziran’a kadar aktif kalacak.Kaynak : https://www.techspot.com/news/95058-steam-summer-sale-launches-thousands-discounted-games.html

Yorum yapın