Star Wars TV Geleceğinden Ne İstiyorsunuz?


Ewan McGregor, aynı adlı TV şovunda Obi-Wan Kenobi rolünde.

resim: Lucasfilm/Disney

Obi-Wan Kenobi Disney+’ta yayınlanan mini dizilerini bu hafta başında sonlandırdı ve sonunda uzun süre Yıldız Savaşları hayranlar, Ewan McGregor’un güzel sakallı Jedi’sinin ilk iki üçleme arasında neler yaptığına bir göz atın. Gösteri genel olarak karışık bir resepsiyon aldı – yani, resepsiyon aslında meşru-ve bazıları için bir umut var Yıldız Savaşları artık devam edebilecek. sadece dövme, diğer tüm şovların veya filmlerin geçtiği bu franchise’ın New York’u; ama aynı zamanda daha iyi bir kelime olmadığı için konu ve üslup olarak.

Bunu söylemek Yıldız Savaşları geçmişine biraz fazla aşık olan “eBay ilk satıcısı” cömert olabilir. Devam filmleri ve onunla ilgili her şey olmadan bile onlara şimdi franchise üzerinde asılı, son birkaç yıldır franchise, aşırı takıntılı irfan tazıları tarafından barındırılan bir Soru-Cevap yapıyormuş gibi hissediyor. Zaman çizelgesindeki boşlukları doldurmak iyi ve iyidir ve bazı sonuçlara yol açmıştır. yasal olarak harika anlar içinde Yıldız Savaşları hikaye anlatımı Ancak Disney’in sadece bir Wiki sayfasını doldurmaktan başka bir şey yapmayı reddetmesi biraz yorucu olmaya başlıyor ve ilk günlerin kısmen vaat ettiği orijinal özgürlük. Mandaloryalı artık yok. Görmek için zaman harcamalıyız çizgi film karakterlerinin canlı aksiyon versiyonlarıhakkında daha fazla öğren bire bir karakterler ve duygusal ölümlerinden önce yaptıkları ya da insanlar ölümü kim aldattı ve artık tanıdık bir yerde sorun çıkarmadan duramazsınız.

Şu anda, tek gerçek aykırı değer gibi görünüyor Yardımcı, Görünürde ne bir Skywalker ne de Palpatine varken, Yüksek Cumhuriyet döneminde geçiyor. Eskiz çıkarabilir bazı Prequels’e giden zaman çizelgesinin, ancak Yüksek Cumhuriyet genel olarak, on yıllar ya da yüzyıllar sonrasına kıyasla, işleri o anda önemli kılmakla daha fazla ilgilendi. Çeşitli yazarlar ve sanatçılar bu dönemden en iyi şekilde yararlanıyor gibi görünüyor ve eğlenceli olan şey, artık kendisi için sağlam bir temel oluşturduğuna göre, bundan ne tür şovlar ve oyunlar doğabileceğidir.

Bu haftaki Açık Kanal için ne istediğinizi bilmek istiyoruz. Yıldız Savaşları ve ileriye dönük bir TV mülkü olarak geleceği. Daha az Jedi, muhtemelen daha fazla, ama başka ne var? Yeni Cumhuriyet zamanında geçen bir işyeri komedisi, bir Sith/Jedi romantik komedisi. Vizyonlar şort? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/open-channel-star-wars-tv-future-1849108556

Yorum yapın