Spider-Man: No Way Home, yeni Spidey sahneleriyle sinemalara geri dönüyor


Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok gişe rekorları kırdıktan sonra 2 Eylül’de vizyona giriyor. en çok hasılat yapan filmlerden biri. Bu sefer Marvel, işleri taze tutmak için bazı yeni ve genişletilmiş sahneler serpiştiriyor.

Marvel, yenilenen filmi “The More Fun Stuff Version” olarak adlandırıyor ve Spider-Man’in çizgi romanlardaki 60. yıldönümünü kutlamak için piyasaya süreceğini söylüyor. Ah evet, ve bugün Toby Maguire’ın ilk çıkışının 20. yıl dönümü. Örümcek Adam film (henüz yaşlı hissediyor musunuz?).

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok gerçekten diğerleri gibi değil Örümcek Adam serideki filmler, yani üç Örümcek Adam’ın (Örümcek Adam?) hepsinin yolları kesiştiği için. Bu nedenle, Marvel ve Sony’nin filmi Spider-Man’in yıldönümü vesilesiyle sinemalara geri getirmesi daha mantıklı – her iki şirketin yaptığının aksine morbius bir meme (RIP) yüzünden filmi yeniden yayınladıklarında.

Biletler 9 Ağustos’ta satışa çıkacak ve Marvel diğer ülkeler için tarihleri ​​”yakında” açıklayacak. görmediyseniz Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok ilk kez sinemalara geldiğinde, bu (muhtemelen) büyük ekranda görmek için son şansınız.

Güncelleme 11 Haziran, 20:43 ET: Sony’nin her ikisini de dağıttığını netleştirmek için güncellendi morbius ve Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok.Kaynak : https://www.theverge.com/2022/6/11/23164052/spider-man-no-way-home-returning-theaters-new-spidey-scenes-more-fun-stuff

Yorum yapın