Speedy 1TB Crucial BX500 SSD Bugün Sadece 64$’a Sizin


Yepyeni bir 1 TB Crucial BX500 SSD’ye ihtiyacınız varsa, Amazon şu anda gitmeniz gereken yer, şimdi sipariş verirseniz çevrimiçi perakendeci yalnızca 64,99 $ karşılığında bir SSD sunuyor. Bazı fırsatlardan farklı olarak, bu, herhangi bir indirim kodu girmenizi veya herhangi bir ekran kuponunu kırpmanızı gerektirmez, bu nedenle başka herhangi bir üründe olduğu gibi sipariş verin ve yeni SSD’niz hemen yanınızda olacaktır.

Amazon, bu fırsatın ne kadar süreyle geçerli olacağını söylemiyor, bu nedenle, kaçırmayacağınızdan emin olmak istiyorsanız bu siparişi mümkün olan en kısa sürede verdiğinizden emin olun. 1 TB Crucial BX500 SSD normalde yaklaşık 90 $’a satılırdı, yani artık her zamanki çember dizisini atlamadan %28 ve 25 $ tasarruf edebilirsiniz.

Satın almak: Crucial BX500 1 TB 3D NAND SATA 2,5 inç Dahili SSD, Amazon’dan 540 MB/sn’ye kadar: $64.99 | Orijinal fiyat: 90 $

Daha hızlı önyükleme yapın. Dosyaları daha hızlı yükleyin. Genel sistem yanıtını iyileştirin
Tipik bir sabit sürücüden %300 daha hızlı
Tipik bir sabit sürücüden 45 kat daha fazla enerji tasarrufu sağladığı için pil ömrünü artırır
Micron 3D NAND – 40 yıldır dünyanın bellek ve depolama teknolojisini geliştiriyor

Yazma sırasında, 1 TB Crucial BX500 SSD, Amazon’da 76.500’den fazla incelemeye sahip ve olası beş üzerinden 4,8 yıldızla birleştirildi. Bu, yüksek dosya aktarım hızlarını yakan ve pille çalışan makinelerin güç verimliliğini artıran popüler bir dahili SSD için mükemmel bir puan.

Yine, bu anlaşmanın ne zaman sona ereceğini bilmiyoruz, bu yüzden kaçırmak istemiyorsanız lütfen bu siparişleri yakında aldığınızdan emin olun.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.6 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.6 Final IPSW Bağlantıları OTA Dosyaları ve iPadOS 15.6 Şimdi Çıkıyor
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 5 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Yayınlaması Bekleniyor?
  • İndirin: iPhone için iOS 16 Beta 4 IPSW Bağlantıları, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 4 Profil Dosyası İndirilmesi Yayınlandı
  • iOS 16 Beta 4 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/the-speedy-1tb-crucial-bx500-ssd-is-yours-for-just-64-today/

Yorum yapın