Sonunda Biri Lego Hakkında Harika Bir Şov Yaptı


Reality TV iyi işlenmiş bir alandır, ancak o kadar fazla yetiştirildi ki, orada taze veya yeni bir şeyin yetişebilmesi nadirdir. Türün aşırı doldurulmuş doğasına rağmen, son yıllarda bazı öne çıkanlar oldu. Başarmakyemek pişirmekten son derece eğlenceli televizyona başarılı bir geçiş yaptı.

Bu şovu beğendiyseniz, sizin için bir şeyim var mı…

Lego Masters Australia, yalnızca ücretsiz TV akış hizmeti Amerika Birleşik Devletleri’nde Tubi. İlgi çekici karakterler, bazı eğlenceli zorluklar ve realite TV’de çok nadir görülen bir neşe duygusu ile harika bir şov. isim tanıdık geliyorsa, bunun iyi bir nedeni var: Lego Masters (ABD) üçüncü sezonunu yayınlamak üzere ve aşağı yukarı aynı formatı takip ediyor. Bununla birlikte, Lego’yu seviyorsanız ancak ev sahibi Will Arnett’in ilgiyi çok fazla aradığını düşünüyorsanız, Avustralya versiyonu hoş bir merhemdir.

Amerikan versiyonundan birkaç yıl önce başlayan Lego Masters Australia, eyalet versiyonunun dublörlerini ve yüksek bahisli dramasını Nailed It veya Büyük İngiliz Pişirme Şovu. Fox’un temellerinden daha saf ve çekici ve başarısı büyük ölçüde iki kişinin varlığından kaynaklanıyor.

Kar küresinde bir Lego tilkisi

3. sezondan kar küresindeki bir tilki

Dokuz

Sunucu Hamish Blake sevimli ve kendini beğenmiş biri ve radyo ve doğaçlama geçmişiyle esprili, iyi huylu yorumlar sunabiliyor. Yarışmacılara duyduğu derin şefkat ve hobiye olan coşkusu eşit derecede bulaşıcı olan şovun yargıcı “The Brickman” (Ryan McKnight) tarafından zarafetle destekleniyor.

sadece Brickman harika bir inşaatçı (Güney Yarımküre’deki tek Lego Sertifikalı Profesyonel), ancak yarışmacılar sıkışıp kaldıklarında veya bir hata yapıyorlarmış gibi göründüklerinde de yardım etmeye isteklidir. O büyük bir yumuşak huyludur ve birini yargılamak zorunda kaldıktan sonra sık sık duygusallaşır. Sadece ona sarılmak istiyorum. Hamish ve Brickman’ın doğal kimyası birlikte, gösterinin her mevsimde tutarlı bir şekilde izlenebilir olmasına yardımcı oluyor.

Lego setinde ve çevresinde aksiyon

Aksiyon dolu bir an.

Ty Pendlebury/CNET tarafından ekran görüntüsü

Buna karşılık, Lego Masters US yarışmacıları, Will Arnett’in “aptal” tuhaflıklarına kibarca gülerek, izleyiciler kadar acı çekiyor gibi görünüyorlar. Lego Masters’ın 2. sezonu, tuhaflığı minnetle azaltsa da, destekleyici yargıçları hakkında fazla bir şey yapamaz. İşlerini bildiklerine eminim ama Arnett’in yükselen egosunun üstesinden gelemezler.

Avustralya şovundaki yarışmacılar, yumuşak huylulardan egomanyeklere kadar uzanıyor: tatlı torun-büyükanne ikilisi Matt ve Lynn’den hırslı ama kusurlu Kale’ye. Bu sadece ilk sezon ama aynı zamanda yapımcıların bir “kötü adam” yaratmaya çalıştıkları son sezon. Müsabıklar, ister tek bir tuğladan sarkan bir model inşa etmek, ister 80’lerin bir aletini kopyalamak veya bir bowling topunun çarpacağı bir şey tasarlamak olsun, oldukça sıra dışı zorluklarda yapılarını tamamlamak için acele ederken, sonraki sezonlarda düşman zamanın kendisi haline gelir. .

2. sezondan unutulmaz bir sahnede, yarışmacıların bir sualtı diorama yaratması gerekiyor ve Hamish, kendisi su altındayken girişlerden biri hakkında uzun uzadıya yorum yapıyor. Tüm çıkan baloncuklardır ve onlara yarışmacıların kıkırdamaları eşlik eder.

Yapılardan bazıları olağanüstü – ve gösteride yalnızca bir profesyonel varken, Brickman, o bile zaman zaman yarışmacıların kısa sürede başarabilecekleri karşısında şaşkına dönüyor. Dioramalar, üç sezon boyunca yaratılan en iyi modellerden bazıları ve onu mahvetmeyeceğim, ancak hala aklımda kalan ilk sezondaki büyük final yapımlarından biri.

Tubi’de gösterilen üç sezon arasında öne çıkan ikinci sezon. Diğer iki sezonun abartılı dramasını bir kenara bırakır ve bunun yerine Great British Bake Off’un iyi hissettiren tonlarından bazılarını benimser. Tabii ki, ilk sezondan başlamak, format ve ev sahibi için bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

Son zamanlardaki pek çok realite şovu, “yarışmacıların bir şeyler yapmasını ve kazananı taçlandırmasını sağlamanın” bir çeşitlemesidir. Lego Masters Australia yeni bir çığır açmasa da, gösterinin ve karakterlerinin gösteriye gösterdiği özen, onu işe yarıyor. Ve izlemeye değer kılıyor.

Eğlenceli, aile dostu bir gösteri arıyorsanız, Lego Masters Australia şiddetle tavsiye edilir. İyi hissettirir ve kolayca tıkınır. Tubi’yi kurmak için en iyi neden bu.Kaynak : https://www.cnet.com/culture/entertainment/more-people-need-to-watch-this-free-tv-show-on-tubi/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın