Son dakika Nothing Phone 1 sızıntısı hayal gücüne hiçbir şey bırakmaz


Hiçbir Şey Telefon 1 parlayan canlı görüntü

TL; DR

  • Kapsamlı bir ürün yazılımı sızıntısı, Nothing Phone 1 hakkında kesinlikle her şeyi ortaya çıkardı.
  • Daha önce bilinmeyen kamera özellikleri ve özellikleri de sızdırıldı.
  • Ürün yazılımı ayrıca Telefon 1’in üreticisiyle ilgili ayrıntıları da açıklar.

Carl Pei’nin Nothing’i, ilk akıllı telefonu Nothing Phone 1’i piyasaya sürmeye hazır. çevrimiçi etkinlik bugün 16:00 BST (11:00 ET) olarak planlandı. Ancak, geliştiriciden son dakika sızıntısı Kuba Wojciechowski Twitter’da hayal gücüne kesinlikle hiçbir şey bırakmadı.

Geliştirici, telefonun donanım yazılımına erişimi olduğunu iddia ederek en küçük özelliklerine kadar ayrıntıları ortaya koyuyor. Ürün yazılımı ayrıca Nothing Phone 1’in Çinli bir ODM (Orijinal Tasarım Üreticisi) olan BYD Electronics tarafından yapıldığını gösterir. ODM’ler, OEM (Orijinal Ekipman Üreticileri) markası altında satılan cihazların tasarlanması ve üretilmesinden sorumludur. Bu durumda, bu Hiçbir Şeydir.

Nothing Phone (1)’in prömiyeri yarın. Bugüne kadar en çok abartılan ürünlerinin tüm özellikleri ve özellikleri sonunda açıklanacak. Yine de beklemek zorunda değilsiniz – Donanım yazılımını edindim ve bilinmesi gereken her şeyi öğrendim! 🧵

Wojciechowski, telefonun yazılımının da kısmen BYD Electronics tarafından tasarlandığını ve bu nedenle cihazda pek çok genel Çince uygulama bulunduğunu belirtiyor. Örneğin, bellenim, Nothing Phone 1’deki 400 MB kamera uygulamasının, diğer Çinli üreticilerin yapılandırmalarını içeren özelleştirilmiş bir üçüncü taraf uygulaması olduğunu ortaya koyuyor. HDR fotoğrafları, bazı güzellik modları, panorama, bokeh, makro, hızlandırılmış, basit filtreler ve uzman modunu desteklemelidir.

Telefondaki Oyun Modu da üçüncü taraf bir çözüm gibi görünüyor ve Çin uygulamalarına ve bazı Meizu cihazlarıyla eşleşen bazı dizelere çok sayıda referans içeriyor.

Yine de, yazılımı ancak telefon elimizde olduğunda yargılayabileceğiz. Bilgi veren, Telefon 1’in Android 12 tabanlı Nothing OS 1 çalıştırdığına dikkat çekiyor. Telefonun duvar kağıtları da sızdırıldı ve artık indirilebilir durumda.

Hiçbir Şey Telefon 1 özellikleri ve kullanılabilirliği

Donanım cephesinde, sızıntı, bir süredir orada olan detayları doğruluyor. Phone 1’in Snapdragon 778G Plus yonga setine ve 120Hz FHD+ AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ürün yazılımı bize cihazın birincil 50MP Sony IMX766 sensörü, 50MP ultra geniş Samsung JN1 sensörü ve 16MP Sony IMX471 selfie atıcı alacağını söylüyor.

Nothing Phone (1) şu ülkelerde kullanılamayacak:

Birleşik Krallık
Finlandiya
Fransa
Almanya
ispanya
İsveç
Danimarka
Macaristan
İtalya
Hollanda
Norveç
Polonya
Portekiz
Romanya
İsviçre
Hindistan
Malezya
Tayland
Filipinler
İsrail
Japonya
Singapur
BAE ve Suudi Arabistan
Tayvan
Makao
Hong Kong

Bu arada, bahşiş veren Yogesh Sütyen Telefonun Hindistan, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve daha fazlası dahil olmak üzere 26 ülkede satışa sunulacağını açıkladı. Tam listeye Brar’ın yukarıda gömülü tweet’inde göz atabilirsiniz.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/nothing-phone-1-massive-leak-3185402/

Yorum yapın