Solana’nın kurucu ortağı, NFT’lerin bu yıl milyonlarca kişiyi bünyesine katabilecek ’50 farklı kullanım durumu’ olduğunu söylüyor – Teknolojik Haberler


Gibi hissettirir Dün NFT patlaması kripto topluluğunun dikkatini çekerek web3 dünyasının dışında bile dalgalar yarattı. Ancak bir yıl kadar sonra, NFT yutturmaca bir şekilde öldü. Ancak bu, kripto dünyasındaki bazılarının, değiştirilemez tokenler konusunda iyimser kalmasını engellemiyor.

Bored Ape Yacht Club veya CryptoPunks gibi profil resmi NFT’leri etrafında endüstri odağı ve çabası yoğunlaşırken, sadece görüntülerin ötesinde fayda sağlayan NFT’lerin popülaritesi artıyor.

Solana’nın kurucu ortağı Raj Gökal bu hafta Teknolojik Haberler’a “NFT’lerde her şeyin gerçekten yüzeyi çizdiğini düşünüyorum” dedi. “Bence NFT’lerin bir arada toplanmış gibi görünen 50 farklı kullanım durumu var. Bence çoğunluğu bekliyoruz [crypto] NFT’lerden yararlanmak için projeler. ”

Yeni NFT kullanım durumları oyundan müziğe uzanıyor ve Gökal, dijital varlıklar hakkında daha genel olarak iyimser hissetmek için bu alanlara odaklanan yeterli başlangıç ​​faaliyeti görüyor.

“Bir tür yeni NFT ürünleri dalgası var. [coming] Bu, üçüncü ve dördüncü çeyrekte milyonlarca kullanıcıyı bünyesine katabilir” dedi. Solana ekosistemini büyütmeyi düşünmek yerine, geliştiriciler ve yaratıcılar aracılığıyla büyümesini izlemek daha heyecan verici, diye ekledi.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/08/05/solana-co-founder-says-nfts-have-50-different-use-cases-that-can-onboard-millions-this-year/

Yorum yapın