Snap, Snapchat+’ın artık 1 milyon abonesi olduğunu söylüyor ve yeni özellikler sunuyor – Teknolojik Haberler


Snap bugün, şirketin Haziran ayında başlatılan ücretli abonelik planı Snapchat+’ın şu anda dünya genelinde 1 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu söyledi. Firma ayrıca ünlülere öncelikli yanıtlar, yeni post-view emoji, Bitmoji arka planları ve özel uygulama simgeleri gibi yeni özellikleri abonelerine tanıttı.

Geçen ay, SensorTower’dan bir rapor, Snap’in Snapchat + lansmanından sonraki 30 gün içinde uygulama içi gelirde zaten 7,3 milyon dolar kaydettiğini belirtti – ücretli katmanın bu toplamın 5 milyon dolarından fazla katkıda bulunduğu tahmin ediliyor. Analitik firması, 3,99 dolarlık aylık planın en iyi seçenek olmasına rağmen, birçok kişinin sırasıyla 21,99 dolar ve 39,99 dolar fiyatla altı aylık veya 12 aylık abonelik almayı tercih ettiğini söyledi.

Lansmanından bu yana şirket, aboneler için Snapchat for Web’e erişim gibi yeni özellikler de tanıttı.

Yeni Snapchat+ özellikleri

Yeni özellik düşüşüyle ​​birlikte Snapchat, abonelerin yanıtlarını, platformun ünlü yaratıcıları tarafından yayınlanan hikayelere ücretli olmayan kullanıcıların yanıtlarının üzerinde gösterecek. Snap Yıldızları.

Resim Kredisi: Patlatmak

Diğer yeni özellikler tamamen görseldir: örneğin, kullanıcılar artık Snap’lerini kapatmak için özel bir emoji seçebilirler. Bir arkadaş anlık görüntülerini görüntülediğinde, emoji zaman çizelgesinde abonenin avatarının yanında görünür.

Resim Kredisi: Patlatmak

Dahası, Snapchat+ kullanıcıları artık Bitmoji avatarları için özel arka planlara ve Snapchat uygulaması için özel simgelere erişebilir.

Snapchat+ ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde piyasaya sürüldü. Ve o zamandan beri şirket, Hindistan, Kuveyt, Katar, Umman, Bahreyn, Mısır, İsrail, İsveç, Danimarka, Norveç, Hollanda, İsviçre, İrlanda, Belçika, Finlandiya ve Avusturya gibi ülkelerde kullanılabilirliğini genişletti.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/08/15/snap-says-snapchat-now-has-1-million-subscribers-introduces-new-features/

Yorum yapın