Singapurlu Matrixport, 1,5 milyar ABD Doları değerinde 100 milyon ABD Doları değerinde bağış toplama etkinliği planlıyor


Singapur merkezli kripto kredi kuruluşu Matrixport, 1,5 milyar ABD Doları değerlemeyle 100 milyon ABD Doları toplamayı umuyor. bir Bloomberg raporu isimsiz kaynaklara atıfta bulunmak.

İlgili makaleye bakın: Singapur merkez bankası, yerel kullanıcıları FTX serpintisinden korumanın mümkün olmadığını söylüyor

Hızlı gerçekler

  • Bloomberg raporu, Matrixport’un “önde gelen yatırımcılardan 50 milyon ABD Doları taahhütleri” olduğunu ve kalan miktar için hala yatırımcı aradığını söyledi.
  • Geçen yıl ağustos ayında şirket, C serisi bir finansman turunu tamamlayarak şirketin değerini 1 milyar ABD dolarının üzerine çıkardı.
  • Matrixport, aylık 5 milyar ABD Doları tutarında işlem hacmini yönetiyor ve 700 milyon ABD Doları’nın üzerinde ödenmemiş kredi ve 10 milyar ABD Doları tutarında yönetim ve gözetim altında varlık bulunduruyor. İnternet sitesi.
  • Matrixport’un kaynak yaratma planları, sektörün kripto borsası FTX’in iflasından kaynaklanan şok dalgalarını yönettiği ve yatırımcıların borsaya bağlı şirketler arasında daha fazla potansiyel serpinti olacağından endişe duymasıyla kripto fiyatlarının düştüğü bir zamanda geldi.
  • İlgili makaleye bakın: CoinGecko, Güney Kore, Singapur ve Japonya’nın FTX’in çöküş öncesi en büyük kullanıcıları olduğunu söylüyorKaynak : https://forkast.news/headlines/matrixport-eyes-us100-million-fundraiser/

Yorum yapın