Şimdi girişler için açık: IT 2022’de Çalışılacak En İyi Yerler


Computerworld’ün BT’de Çalışılacak En İyi Yerler 29. baskısı için geri döndü ve bu sefer ABD, İngiltere, İsveç, Almanya, Avustralya ve Yeni Zelanda’dan harika organizasyonlar arıyoruz. BT uzmanlarından oluşan mükemmel bir işveren için çalışıyorsanız, bize bildirin.

Son üç yılda pandemi, işyerini ve çalışanların iş arkadaşları ve işverenlerle etkileşim kurma biçimlerini yeniden şekillendirdi. On yıl süren bir gebeliğin ardından dijital dönüşüm, bir gecede günlük gerçekliğe dönüştü.

Harika, fiziksel iş yerleri yaratmak kilit önemde olmaya devam ediyor, ancak gelecekteki iş yeri geliştikçe esneklik gibi faktörler giderek daha önemli hale geliyor. Tazminat kritik öneme sahiptir, ancak işin ilerlemesi, eğitim, çeşitlilik ve sürdürülebilirlik dünya genelindeki iş gücü için giderek daha fazla önem taşımaktadır.

İşbirliği araçları çoğalır ve önemlidir. Ancak aynı derecede önemli olan, çalışanları ofiste, evde ve aradaki her yerde destekleyen bir kültürdür. Geçen yıllar ve aylar bize bir şey öğrettiyse, o da uzaktan çalışırken verimliliğin bir sorun olmadığıdır: tükenmişlikten kaçınmak ve iş/yaşam dengesini desteklemek önemlidir.

Bu nedenle Computerworld, BT uzmanları için çalışabilecekleri en iyi yerleri belirlemek için yıllık anketini 29. kez gerçekleştiriyor. Ve bu yıl ilk kez uluslararası gidiyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri’nde uzun ve köklü bir geçmişi olan bu programı dünya çapındaki şirketlere yaymaktan heyecan duyuyoruz. Adaylar, bölgelerindeki diğer katılımcı şirketlere karşı değerlendirilecektir. Computerworld içindeki ve dışındaki endüstri liderlerinden oluşan bölgesel jüri üyeleri, başvuruları değerlendirecek ve kazananları onaylayacaktır. Adaylıklar 31 Mayıs 2022’de açıldı.

BT çalışanlarınız için mümkün olan en iyi iş deneyimini sağlamak için kuruluşunuzun ne yaptığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz.

BT’de Çalışılacak En İyi Yerlere Nasıl Girilir?

Anket giriş bağlantısını burada bulabilirsiniz.

En İyi Yerler listesindeki işverenler, şirket büyüklüğüne göre değerlendirilir: Büyük şirketlerin 5.000 veya daha fazla çalışanı vardır; orta ölçekli 1,001 ile 4999 arasında çalışanı vardır; ve küçük şirketler 1.000 veya daha az işçi çalıştırmaktadır.

Uygun olabilmek için şirketlerin en az 5 BT çalışanı ve en az 100 toplam çalışanı olması gerekir. BT çalışanlarını, kendi şirketlerine veya bir BT hizmet sağlayıcısındaki çalışmaları aracılığıyla birden fazla şirkete teknoloji desteği ve hizmetleri sağlayan BT çalışanları olarak görüyoruz. Dahil edilmeyecek* çalışanlar, BT departmanı için idari destek personeli, teknoloji departmanı için iletişim veya halkla ilişkiler alanında çalışan personel, BT yüklenicileri veya birincil rolü dış satışlar için ürün geliştirme olan personeldir.

Çoğu durumda, BT’de Çalışılacak En İyi Yerler listesine yan kuruluşlar veya bağlı kuruluşlar yerine ana şirketin başvurmasını tercih ederiz. Bununla birlikte, bir yan kuruluş veya bağlı kuruluş, ana şirketten ayrı iş fonksiyonları, BT liderliği vb. ile ayrı bir varlık olarak öne çıkması koşuluyla uygun olabilir. Bir bağlı şirket, ana şirketi bir holding şirketi ise, ayrıca başvuruda bulunabilir. Bu durumda ana şirket ve bağlı şirket ayrı ayrı başvuruda bulunabilirler.

Şirketleri adaylık formunu doldurmaya veya [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmeye teşvik ediyoruz ve En İyi Yerler araştırma ekibimiz başvuruları duruma göre değerlendirecektir.

Telif Hakkı © 2022 IDG Communications, Inc.Kaynak : https://www.computerworld.com/article/3665091/now-open-for-entries-best-places-to-work-in-it-2022.html#tk.rss_all

Yorum yapın