Siena Sleep Flash İndirimi Sırasında Yeni Bir Yatakta %40 Tasarruf Edin


Geceleri kendinizi sık sık sağa sola savuruyor ve rahat olmaya çalışırken buluyor musunuz? İyi uyuyamıyorsan, yeni bir uykunun zamanı gelmiş olabilir. yatak. Rahat ve doğru miktarda destek sağlayan birini arayın. Kaliteli bir yatak, iyi bir gece uykusu almada tüm farkı yaratabilir.

Şilteler genellikle pahalı ürünler olsa da, genellikle harika ürünler bulabilirsiniz. bütçeye uygun yataklar eğer etrafta alışveriş yaparsanız. Şu anda Siena Sleep hızlı bir indirim ve teklif sunuyor yataklarda %40’a varan indirim, sadece 299$’dan başlayan fiyatlarla. Bu teklif yalnızca 19 Eylül’e kadar geçerlidir, bu nedenle bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız satın alma işleminizi bir an önce yaptığınızdan emin olun.

Siena hafızalı köpük şilte üç dahili bellek köpüğü katmanına sahiptir ve 10 inç yükseklikte gelir. Ayrıca geceleri serin kalmanıza yardımcı olacak jel bellek köpüğüne sahiptir; sıcak uyuyan. Ayrıca, bu şilte yaylara sahip olmadığı ve hareketi azaltan köpük ile geldiği için, partnerinizin hareketlerini geleneksel bir şilte kadar hissetmemelisiniz, yani daha uzun süre daha sağlıklı uyumalısınız.

Bu satış sırasında standart Kraliçe boy yatak 419$’a mal olacak ve liste fiyatından 280$ tasarruf edeceksiniz. Bununla birlikte, bedenler ikizden Kaliforniya kralına kadar değişir, bu nedenle doğru boyutu yakala alanınız ve tercihiniz için.

Bu satış sırasında elde edebileceğiniz önemli tasarruflara ek olarak, Siena Sleep yeni yatağınızın 180 gece evde deneme sürümünün yanı sıra iki ila beş iş günü içinde ücretsiz kargo ve gerekirse ücretsiz iade sunar. Yatak satın alımınız da 10 yıl garantilidir.

Hala satılmadıysanız, tüm listemize göz atın. en iyi yatak fiyatları şu an oluyor.Kaynak : https://www.cnet.com/deals/save-40-on-a-new-mattress-during-the-siena-sleep-flash-sale/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın