Sıcak Oyuncaklar Buzz Lightyear, Star Wars Tala


Hasbro'nun Star Wars The Black Series Tala, Hot Toys Lightyear Space Ranger Buzz ve Hiya Toys'un Robocop'u.

resim: Hasbro, Sıcak Oyuncaklar ve Hiya Oyuncakları

io9’un düzenli oyuncak haberleri toplaması olan Toy Aisle’a tekrar hoş geldiniz. Bu hafta, Obi Wan Çarşamba günleri yeni bir Black Series figürüyle devam ediyor, Hot Toys, uzmanlığının ürkütücü gerçekçilikte yattığını size hatırlatıyor. Işık yılıve bunu yeterince vurgulayamayız: sinir dinozor şeklinde bir blaster var. Buna bir bak!


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Sonsuzluğa ve Ötesine Bakıyor başlıklı makale için resim

Sıcak oyuncaklar Işık yılı Uzay Korucusu Alfa Buzz Işıkyılı Altıncı Ölçekli Figür

Disney’in çoğunun manevra yapmasıyla Yıldız Savaşlarıakış hizmetiyle ilgili içerik, Pixar’ınkine benziyor Işık yılı ile tamamlanan bu yazın en büyük bilimkurgu gişe rekorları kıran filmi olacak. Filmin baş karakteri için Sıcak Oyuncaklar tedavisi: Buzz Lightyear’ın kendisi. 12 inçlik figürde 30 eklem noktası, CG çizgi film karakterinin ek ifadeler için “dönen gözbebekleri” ile tamamlanan “gerçek gibi” bir heykeli, çeşitli pozlarda yedi değiştirilebilir eldivenli el, robot kedi Sox ve bilgisayarı (kimler için) bulunuyor. bu figürün lüks versiyonunu tercih edin) ve çıkarılabilir bir kubbe ve kanatlı roket paketi ile güzelce yıpranmış bir uzay giysisi. Muhtemelen bugüne kadarki en büyük Buzz Işıkyılı rakamı, ancak gelecek yılın sonlarına kadar gönderilmeyecek.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Sonsuzluğa ve Ötesine Bakıyor başlıklı makale için resim

resim: Hasbro

Hasbro Yıldız Savaşları Kara Seri Tala (İmparatorluk Subayı)

Hasbro’nun en son “Obi-Wan Çarşamba” açıklaması, şovun bu haftaki bölümündeki olaylar göz önüne alındığında biraz kötü zamanlanmış olabilir, ancak hey, almak güzel hiç birinin versiyonu Obi Wandaha iyi yeni eklemeler Yıldız Savaşları. Serinin üçüncü ve dördüncü bölümlerindeki İmparatorluk Subayı kılığına dayanan Tala, bir SE-14C blaster tabancasıyla geliyor. Şimdi sadece, aynı derecede rahatsız edici bir Obi-Wan Kenobi’ye ihtiyacı var ve bonus olarak komik bir şekilde öne çıkan trençkot aksesuarı var! Tala gelecek yılın başlarında piyasaya sürülecek, ancak şimdi yaklaşık 25 $ karşılığında ön sipariş verilebilir.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Sonsuzluğa ve Ötesine Bakıyor başlıklı makale için resim

Lego Orman Sığınağı (Satın Alındığında Hediye)

Lego’nun şirketin 90. doğum günü için en ikonik temalarından bazılarını geri getireceğine dair dedikodular dönüyor, ancak şimdi ile 22 Haziran arasında 150 $ veya daha fazla harcayanlar için satın alınabilecek bir hediye olarak mevcut, klasik orman insanları koleksiyonunun bu yeniden canlanması: Lego’nun kale teması. bu 258 parça Orman Sığınağı set, bir ağaçta gizlenmiş gizli bir kale ve kılıç, yay ve ok sallayan bir çift orman insanı içerir. Öncesinde Lego ile büyüyenler içinYıldız Savaşları Robin Hood’u herhangi bir şekilde kabul ederek akıllıca hareket eden orman insanları setleri, her zaman çok sayıda gizli sürpriz ve ifşa içeren eğlenceli modellerdi. Ve Lego büyük 9-0’ı kutlamak için bir şeyler getirmeyi planlıyorsa, umarız bunlardan daha fazlası olur.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Sonsuzluğa ve Ötesine Bakıyor başlıklı makale için resim

resim: Merhaba Oyuncaklar

Merhaba Oyuncaklar robot polis 1/12. Ölçekli Döküm Figür

35. yıl dönümünü kutlama sırası Hiya Toys’da. robot polis 12. ölçekli yeni bir figürle tatlı, tatlı döküm parçalarda ağırlaşıyor. Şirket, birkaç yıldır ayrıntılı RoboCop incirleri üretiyor, ancak 6,5 inç yüksekliğindeki bu sürüm, normal fiyatından daha büyük. Figürün zırhlı parçalarının tamamı pres döküm metalden yapılmıştır ve Hiya, 23 eklem noktasını etkileyici bir şekilde sıkıştırmayı başarmıştır. Aksesuarlar arasında değiştirilebilir eller ve kafalar, alternatif savaşta hasar görmüş zırh ve Robo’nun sağ uyluğunda bir tane için saklama yeri olan bir çift auto-9 tabanca bulunur. gibi çevrimiçi mağazalardan ön sipariş için kullanılabilir. BigBadToyStore şimdi 90 $, nakliye gelecek yılın Şubat ayında başlayacak.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Sonsuzluğa ve Ötesine Bakıyor başlıklı makale için resim

Lego Fikirler Caz Dörtlüsü

Lego’nun bunu açıkladığı 2021 yılının Ekim ayındaydı. Hsinwei Chi’nin Caz Dörtlüsü Lego Fikirlerinin sunulması resmi bir sete dönüştürülecekti, ancak nihai versiyonun ortaya çıkması yaklaşık sekiz ay sürdü. 1 Temmuz’dan itibaren 100$’a satın alınabilirChi’nin orijinal tasarımındaki en dikkate değer değişiklik, tamamı erkeklerden oluşan dörtlünün artık piyanistin yerini fildişi gıdıklayan bir kadın alması ve her bir icracının çerçevelerinin kalınlaştırılıp güçlendirilerek muhtemelen daha sağlam bir yapıya kavuşturulması ve güçlendirilmesidir. Görüntüle.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Sonsuzluğa ve Ötesine Bakıyor başlıklı makale için resim

resim: Hasbro

Nerf Dinosqaud Zırh Saldırısı Dart Püskürtücü

Olsa bile Jurassic World: Hakimiyet büyük bir kokuşmuş, dinozorlar ve her zaman harika olacak. Ve ne zaman bir Jura film gişede ve hayranlarıyla fiyaskolar, yine de Nerf’in Dinosquad serisine bir başka ekleme de dahil olmak üzere bir dağ dino ürününü getiriyor. Bu patlayıcılar dinozorları avlamak için tasarlanmamıştır, bunun yerine tasarım ilhamı için yaratıklardan yararlanır. Yeni Nerf Dinosqaud Armorstrike blaster, Anklyosaurus’tan ilham alıyor, ancak dino’nun hikayesinde sekiz yedek dart saklarken, dönen bir namlu ve pompalı hazırlama mekanizması kullanarak sekiz köpük dartı patlattığı bilinmiyordu. Ancak o döneme ait kayıtlar en iyi ihtimalle yarım yamalak. Armorstrike blaster şu anda 40 dolara satılıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/hot-toys-buzz-lightyear-pixar-star-wars-black-series-ta-1849068784

Yorum yapın