Sega Genesis Mini 2 Ekim’de Kuzey Amerika’ya Geliyor


Sega CD eklentisi ile Sega Mega Drive Mini 2 konsolları.

Sega hayranları için potansiyel olarak yüksek ithalat ücretleri ödemek zorunda kalmanın altını çizen iyi haberler var. kısa süre önce ABD’ye Mega Drive Mini 2 Konsolu duyurdu. Dün şirket mini konsolun olacağını açıkladı. Kuzey Amerika’ya da geliyor aynı gün olacak ama burada Sega Genesis Mini 2 denir.

Sega Japan, birkaç yıl önceki şaşırtıcı derecede mükemmel Sega Genesis Mini/Mega Drive Mini’nin devamı niteliğindeki Mega Drive 2’yi Haziran başında ortaya çıkardı. Tşapka konsolu 40 klasik 16-bit oyundan oluşan sağlam bir diziyle geldi, yapımı Nintendo’nun minyatürleştirilmiş gerileme konsolları kıyasla biraz sınırlı hissediyorum. Mega Drive 2 donanımı orijinalinden bile daha küçüktür ve paket oyun listesini 50’den fazla başlığa çıkarırken, ilk kez aşağıdakiler gibi birkaç Sega CD başlığı da dahildir. Virtua Yarışı ve Kirpi Sonic CD’si.

Haziran duyurusu yalnızca Japonya için kullanılabilirlik ayrıntılarını içeriyordu, ancak Sega’nın resmi Twitter hesabı minnetle onayladı. Yeniden adlandırılan Sega Genesis Mini 2, 27 Ekim’de Kuzey Amerika’ya geliyor, ilave olarak.

Sega Genesis Mini 2, yükseltilmiş altı düğmeli gamepad’i de içerecek, ancak Kuzey Amerikalı oyuncular için onaylanmayan şey, konsolun benzersiz aksesuarları. Japonya’da, Mega Drive Mini 2, 37 $ karşılığında işlevsel olmayan, tamamen kozmetik bir Sega CD eklentisi ve orijinal konsolun Sharp Cyber ​​Stick uçuş çubuğu denetleyicisinin yeniden canlandırılması ile yükseltilebilir. şimdi sadece USB Cyber ​​Stick olarak adlandırılıyorgibi paketlenmiş oyunların oynanışını geliştirmek için Brülör 2’den Sonra.

SEGA Genesis Mini 2 | Tanıtım Videosu

Mega Drive Mini 2, 27 Ekim’de Japonya’da piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 75 dolara satılacak, ancak Kuzey Amerika’da, yapabilirsiniz Sega Genesis Mini 2’yi şimdi Amazon üzerinden ön sipariş verin garip bir şekilde belirli bir 103.80 dolar için. Bu, orijinal Sega Genesis Mini’ye göre yaklaşık 20 dolarlık bir fiyat artışı, bu günlerde diğer her şeyin ne kadar pahalı olduğu göz önüne alındığında o kadar da şaşırtıcı değil.Kaynak : https://gizmodo.com/sega-genesis-mini-2-mega-drive-north-america-release-1849177669

Yorum yapın