Satechi’nin yeni çok bağlantı noktalı USB-C yuvasında 2.5G Ethernet bağlantı noktası bulunurAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Satechi’nin Mac ve iPad için en yeni altısı bir arada çoklu bağlantı noktası, çalışma, akış veya oyun için 2,5 gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahiptir.

Yeni Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü Ana bilgisayara bağlantı için USB-4 özellikleri Şirket, bir USB 4 veya Thunderbolt 3 bağlantı noktasına bağlandığında 40 Gbps’ye kadar birleştirilmiş tüm bağlantı noktalarına tam bant genişliği sağladığını söylüyor.

Her bağlantı noktası kolay erişim için etiketlenmiştir ve 2.5G Ethernet, HDMI 2.1, iki adet USB-C 3.2 Gen 2 10 Gb/sn bağlantı noktası içerir, bunlardan biri aygıtları şarj etmek için Güç Dağıtımı 2.0 ve üzerini destekler, 10 Gb/sn’ye kadar USB-A veri bağlantı noktası , ve bir ses jakı.

Satechi, kulaklık jakının USB 2.0 kalitesinde ses çıkışını ve girişini desteklediğini söylüyor. Jak ayrıca bağlı kulaklıklar aracılığıyla hat içi kontrolü de destekler ve sonuçlar kullanılan kulaklık markasına göre değişebilir.

8K HDMI 2.1 bağlantı noktası, desteklenen donanımdan 60 Hz’ye kadar veya Mac veya iPad’de 60 Hz’de 4K’ya kadar yenileme hızını destekler. Ethernet bağlantı noktası, 10/100/1000 Mbps hızlarla geriye dönük uyumludur.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

USB-4 çoklu bağlantı noktası adaptörü şimdi mevcuttur $149,99 için. Satechi, kodla %20 indirimli tanıtım satışı sunuyor USB4 30 Eylül’e kadar.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/09/22/satechis-new-multiport-usb-c-dock-features-a-25g-ethernet-port?utm_medium=rss

Yorum yapın