Sapphire Ventures ve Medable ile ağ erişimi için bağış toplama • Teknolojik Haberler


Doktor/bilim insanı iken startup kurucusu olan Dr. Michelle Longmire, sağlık sisteminde hasta bağlantılarını dönüştürmek amacıyla Medable’ı kurdu. Sapphire Ventures, 479 milyon dolar toplamanın yanı sıra birkaç tura yatırım yaparak Longmire’a Sapphire Ventures ağı içinde yeni ilişkiler ve fırsatlar sağladı. Sapphire Ventures’ın Ortağı Cathy Gao’ya ve Teknolojik Haberler Live’ın bu sayısında Longmire’a katılın, ikisi bir yatırımcıdan sermayeden daha fazlasını kullanmanın gücünden bahseder.

Bu Teknolojik Haberler Live etkinliği, ağ iletişimi ile 28 Eylül’de 11:30 PDT/02:30 EDT’de açılıyor. Röportaj 12:00 PDT’de başlar ve ardından 12:30 PDT’de TCL Pitch Practice.

TCL Saha Antrenmanı için Başvurun tamamlayarak bu başvuru.

TCL çevrimiçi platformumuz olan Grip’te daha önce bize katılmadıysanız – Ücretsiz kaydolmak ve Teknolojik Haberler Live, City Spotlight, Startup Pitch Practice, Networking ve diğer Teknolojik Haberler topluluk etkinlikleri dahil olmak üzere tüm Teknolojik Haberler Live etkinliklerine tek bir kayıtla erişmek için buraya tıklayın.

Zaten Teknolojik Haberler Live on Grip topluluğunun bir parçası mısınız? Bu oturumu ajandanıza eklemek için bu bağlantıya tıklayın!

Teknolojik Haberler Live kayıtları haftalık olarak Çarşamba günleri 11:30 PDT/2:30 PM EDT’de. Bize katılın!Kaynak : https://techcrunch.com/2022/09/22/fundraise-for-network-access-with-sapphire-ventures-and-medable/

Yorum yapın