Samsung’un En İyi 5 Black Friday Fırsatı Crazy Odyssey Ark’ı İçeriyor


Şimdi Kara Cuma 2022 gün burada ve bir şekilde son üç veya dört haftanın hiçbir fırsatından yararlanmamayı başardınız, şimdi ne almak isteyebileceğinize karar verelim. İlk olarak, telefonlardan saatlere, kulaklıklara, monitörlere ve TV’lere kadar her şeyde hem indirimlerin hem de anında takasların olduğu Samsung mağazasına sahibiz.

İşte en iyisi olabileceğini düşündüğümüz 5 Samsung Black Friday fırsatının hızlı bir listesi.

Galaxy Fold 4 en az 450 $ indirimli

Bu anlaşmadan zaten ayrı ayrı bahsetmiştik çünkü bu kadar pahalı bir cihaz için bu kadar iyi bir anlaşma ama tekrar belirtmek istedik.

Bununla fazla zaman kaybetmemek için, ancak takas edecek bir telefonunuz yoksa buradaki promosyon 450 $ indirimli ve bu da fiyatı 1.349 $ ‘a düşürüyor. Takas edecek herhangi bir Samsung veya Apple telefonunuz varsa, 350$ indirim artı ticaret için en az 300$ indirim alırsınız. Yani bir Galaxy S2’niz olsa bile, Samsung size anında 650 $ indirim vermeli. Daha yeni bir Galaxy Fold 3 gibi başka telefonlarınız varsa, 350 $ ‘a ek olarak 1.000 $’ a varan indirim kazanabilirsiniz.

Samsung’un Fold 4 anlaşma bağlantısı

Galaxy Watch 5 Pro, 50 $ indirim + takas indirimleri

Android’in tartışmasız en iyisi olan akıllı saat, Samsung Galaxy Watch 5 Pro (inceleme), en az 50 $ indirimli. Bu saat, birkaç günlük pil ömrü, ince işlenmiş gövdesi ve modern ama endüstriyel görünümüyle çok iyi. Pixel Watch’ın büyük bir hayranı olabilirim, ancak Galaxy Watch 5 Pro muhtemelen çoğu insan için en iyi saattir.

Yani sırf bu nedenle 50$ indirim alıyorsunuz, ancak takas edebileceğiniz daha eski bir Samsung saatiniz varsa, ekstra indirimlerle 240$’a kadar indirim kazanabilirsiniz. Ya 399$ (450$ yerine) ya da en az 159$ ödersiniz. Ayrıca, benzersiz saat kayışı ve golf yazılımını tercih etmeniz durumunda Golf Sürümü tam 100 $ indirim sağlar.

Samsung’ Watch 5 Pro anlaşma bağlantısı

Galaxy Buds 2 Pro, 30$ indirim + herhangi bir rastgele kulaklık takası için 50$

Samsung’un en yeni gerçek kablosuz kulaklıkları, 230 $ gibi yüksek bir fiyata sahip ve Pixel Buds Pro’yu tam fiyatla önermek zor. Black Friday için Samsung, bunları düşünmeniz için size sebep veriyor.

Alışveriş hafta sonu için Buds 2 Pro’dan 30$ indirim alıp 199$ ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte, takas edebileceğiniz herhangi bir kablolu veya kablosuz kulaklığınız varsa, Samsung size 50 $ daha indirim yapacak. Elbette, daha güzel kulaklıkları takas edebilir ve 75$’a varan indirim kazanabilirsiniz. Samsung’un daha önce piyasaya sürülen kulaklıklarının neredeyse tamamı size tam 75 $ indirim sağlayacak.

Samsung’un Buds 2 Pro anlaşma bağlantısı

Galaxy Tab S8+ ve S8 Ultra 300 $ indirimli

Galaxy Tab S8 tablet serisi çılgın bir tablettir. Biri devasa 14,6 inç ekrana sahip olmak üzere 3 boyut vardır. Kimin bu kadar büyük bir tableti tutmak isteyeceği hakkında hiçbir fikrim yok ama bir tane istediğimi de itiraf etmeliyim. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Samsung’un en iyi tabletlerinin tümü indirimlidir, takas indirimleri de vardır ve hatta 150$’lık bir hediye çeki almaya hak kazanabilirsiniz.

Basit döküm, Galaxy Tab S8’de 200 $’a kadar veya Tab S8+ veya Tab S8 Ultra’da 300 $’a kadar. Daha fazla depolama veya RAM eklerseniz daha büyük bir indirim alırsınız. En iyi fiyat muhtemelen maksimum özelliklere sahip normal Tab S8’dir.

Samsung, takas için 500$’a kadar indirim teklif edeceklerini iddia ediyor, ancak temelde eski telefonların takas edilmesini istiyorlar. Tab S8+ ve S8 Ultra için, takas edecek bir şeyiniz yoksa, daha sonra gönderilen bir bonus 150 $ eSertifika alacaksınız.

Samsung’un Galaxy Tab S8 anlaşma bağlantısı

Rastgele çılgın anlaşma: 55 “Odyssey Ark dönen oyun monitörü 700 $ indirimli

Bu hiç de Android veya mobil ile ilgili değil ve bir monitör için kimin bu kadar parası olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama paylaşmak zorunda kaldım. Samsung’un dönen (ve saçma görünen) yeni 55″ kavisli oyun monitörü 700$ indirimle başlangıç ​​fiyatını 2.799$’a (!) düşürdü. 165 Hz yenileme hızına, 1 ms tepki süresine, 4K çözünürlüğe sahiptir ve genel olarak çılgın bir üründür. Biri bana bir tane alsın.

Samsung’un Odyssey Ark anlaşma bağlantısıKaynak : https://www.droid-life.com/2022/11/25/samsungs-best-black-friday-deals-watch-5-pro-100-off-fold-4-and-more/

Yorum yapın