Samsung Galaxy Z Flip 4, gerçek dünyada piyasaya sürülmeden çok önce ortaya çıkıyor –


galaxy z flip 3 yarı açık

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL; DR

  • İddia edilen bir Samsung Galaxy Z Fold 4 ünitesinin görüntüleri sızdırıldı.
  • Cihazın tasarımını bütünüyle gösterirler.
  • Telefonun daha küçük bir ayak izine, azaltılmış çerçevelere ve daha sığ bir kırışıklığa sahip olduğu bildiriliyor.

Samsung’un bir sonraki katlanabilir telefon setini Ağustos ayında açması bekleniyor. Söylentilerin ortaya çıkmasına bir aydan fazla bir süre kala, Galaxy Z Flip 4’ün iddia edilen gerçek dünya görüntüleri sızdırıldı.

Resimlerin kaynağı TechTalkTV, Samsung’un yaklaşmakta olan kapaklı kabuğunun üretim örneğine benzeyen şeyi gösteriyor. Tasarımı, dikey olarak yığılmış iki arka kamera, küçük bir harici ekran ve dahili bir delikli ekran gördüğünüzde, Galaxy Z Flip 3 ile neredeyse aynı.

Ancak YouTuber, yeni modeldeki ince farklılıklara dikkat çekiyor. Galaxy Z Flip 4 görünüşe göre “daha sığ” bir kırışıkla geliyor. Orada bir kısa video telefonu katlanmamış durumda gösteriyor ve kırışıklık gerçekten de Z Flip 3’tekinden daha az görülüyor.

Telefonun menteşesi ve çerçevesi de marjinal olarak daha incedir ve genel ayak izini azaltır. Sızıntı yapan kişi, Z Flip 4’ün öncekinden daha hafif olacağını iddia ediyor.

Başka yerlerde, cihaz tam olarak sızdırılan görüntülere benziyor. YouTuber ayrıca telefonun 3.700mAh pil ve 25W şarja sahip olacağını ortaya koyuyor. Bu özellikler, son zamanlarda güvenilir bir bahşişçiden duyduklarımızla da örtüşüyor.

Sizce Galaxy Z Flip 4 nasıl şekilleniyor? Satın almak için sabırsızlanıyor musunuz yoksa Galaxy Z Fold 4 ile daha çok mu ilgileniyorsunuz? Anketimize katılın ve aşağıdaki yorumlar bölümünde bize düşüncelerinizi bırakın.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-z-flip-4-live-images-3175634/

Yorum yapın