Samsung Galaxy S23 kamera bir 2022 rehash olabilir


Mavi açılı kamera yakın çekim Samsung Galaxy S22 Plus

Eric Zeman / Android Otoritesi

TL; DR

  • Samsung Galaxy S23 kamera, 2022 modeliyle aynı telefoto lense sahip olabilir.
  • Diğer lenslerin iyileştirmeler görmesi olasıdır, ancak henüz net değil.
  • Ancak Galaxy S23 Ultra, fotoğrafçılık performansında büyük bir artış görebilir.

Galaxy S serisindeki tüm telefonlarda 2020’den beri telefoto lens bulunuyor. Ancak her yıl telefoto lens değişmiyordu. Galaxy S22, nihayet çıtayı yükselten ve 3x optik zoomlu daha yeni bir 10MP sensör sunan ilk kişi oldu.

Bu harika olsa da, görünüşe göre Samsung eski alışkanlığına geri dönebilir. Samsung Galaxy S23 kameradaki en son telefoto lensi yeniden kullanabilir. Yeni bir söylentiye göre galaksi kulübüGalaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra’da bulduğunuz 10MP/3x sensör, 2023’te tekrar inebilir.

Ayrıca bakınız: Galaxy S23 serisi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Şimdi, bu sadece bir söylenti, yani bir tuz tanesi olduğunu kabul edin. Ancak, Samsung’un bunu yapması mantıklı. Telefoto lensi her yıl güncellemesi gerekmez. Aynı şekilde Galaxy S22 serisinde gördüğümüz de oldukça güzeldi. Yine de bu, bu alandaki gelişmeleri dört gözle bekliyorsanız, 2023’te alma olasılığınız olmadığı anlamına geliyor.

Elbette Samsung, Samsung Galaxy S23 kamera sistemlerinin diğer yönlerini de yükseltebilir. Örneğin, ana ve ultra geniş sensörler bazı iyileştirmeler görebilir.

Defalarca duyduğumuz bir söylenti, Samsung’un Galaxy S23 Ultra’ya 200 MP’lik bir ana sensör sunabileceğiydi. Eğer öyleyse, bu, 2020’de piyasaya çıkan ilk Ultra telefondan bu yana seriye yapılan en önemli kamera güncellemelerinden biri olacak.

Diğer detayların yanı sıra Samsung Galaxy S23 kamera ile ilgili daha fazla sızıntı için bizi takip etmeye devam edin. Yılın sonuna yaklaştıkça, etrafta dolaşan daha fazla söylenti var.Kaynak : https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s23-camera-3180750/

Yorum yapın