Samsung Galaxy A34 5G teknik özellikleri sızıntısı: Yükseltmeler nerede?


Samsung Galaksi A33

TL;DR

  • Samsung Galaxy A34 5G teknik özelliklerinin çevrimiçi olarak sızdırıldığı iddia ediliyor.
  • Teknik özellikler, geçen yılın telefonuna göre son derece küçük bir yükseltmeye işaret ediyor.

Bu hafta başlarında Galaxy A54 teknik özelliklerinin çevrimiçi olarak sızdığını gördük, yonga seti yükseltmesine sahip bir telefon gösterdik, ancak aksi takdirde çok tanıdık bir teklif. Şimdi, aynı kaynak, Samsung Galaxy A34 5G teknik özellikleri gibi görünen şeyleri ortaya çıkardı.

Sık sık ihbarcı olan Yogesh Brar’ın gönderildi Twitter’da Galaxy A34 5G teknik özellikleri ve Galaxy A33 5G ile karşılaştırıldığında neyin yeni olduğunu anlamak için gerçekten çok uğraşmanız gerekecek. Aynı orta halli Exynos 1280 yonga setine, benzer bir 6,4 inç FHD+ 90Hz OLED panele ve aynı 5.000 mAh pil ve 25 W kablolu şarj kombinasyonuna sahibiz.

Samsung Galaxy A34 5G teknik özellikleri Yogesh Brar Twitter

Eski telefonla ortak olan diğer özellikler arasında 128 GB veya 256 GB depolama, IP67 derecesi ve ekran içi parmak izi tarayıcı bulunur. Bunu söylerken, Samsung görünüşe göre eski telefonda görülen 4GB ila 8GB RAM yerine 6GB ila 8GB RAM sunacak. Bu memnuniyetle karşılanan bir yükseltmedir ve temel modelde geliştirilmiş çoklu görevle sonuçlanmalıdır.

Aksi takdirde, Galaxy A34 5G’nin üçlü bir arka kamera sistemi, yani OIS’li 48MP ana kamera, 8MP ikincil atıcı (muhtemelen ultra geniş) ve adsız 5MP üçüncül sensör ile gelmesi bekleniyor. Bu, 2MP derinlik sensörü de sunan Galaxy A33 5G’den biraz farklı. Hala ön tarafta 13 MP’lik bir selfie kamerasına bakıyorsunuz.

Sonuç olarak, yeni telefon teknik özellikler açısından Galaxy A33 5G ile neredeyse aynı gibi görünüyor. Bu nedenle, eski telefonu indirimli bir fiyata değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Bu, son günlerdeki tek Galaxy A34 5G sızıntısı değil, çünkü daha önce telefona ve dört harika renk yoluna açık bir şekilde bakmıştık. Bu renk seçenekleri Kireç, Gümüş, Menekşe ve Grafit’tir.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-a34-5g-specs-3261779/

Yorum yapın