Samsung Cüzdan Sahip Olduğunuz Her Şeyi İstiyor. Ciddi anlamda.


Samsung Cüzdan yükseldi. 2015 yılında dinlenmeye bırakılan Samsung, Galaxy sahiplerinin üyelik kartları, biniş kartları, dijital kimlikler, ödeme kartları, dijital araba anahtarları ve evet, COVID-19 aşı kayıtlarınız için nihai depolama platformu olacak şekilde tasarlanmış, onu geri getiriyor.

Samsung Cüzdan, depolama, güvenlik ve erişim için bu yeni platformu oluşturmak için teknik olarak çeşitli Samsung hizmetlerinin bir kombinasyonudur. Şirket, güvenliğini Samsung Knox’tan, IoT kontrollerini SmartThings’ten ve bazı kripto saçmalıklarını Samsung Blockchain Wallet’tan aldı. Kullanıcıların elde ettiği şey, her şey için tek durak noktasıdır güvenli depolama.

Çevrimiçi parolaları ve diğer bilgileri saklamanıza izin veren hizmet olan Samsung Pass, Cüzdan’da da yerleşiktir. Cidden çok fazla işlevsellik barındırıyor, bu nedenle kullanıcılar için sorunsuz ve hatasız bir deneyim olması umulmalıdır.

Hayatınızı Samsung Wallet’a teslim etmek istiyorsanız, ABD’deki kullanıcılar uygulamayı Galaxy Store’dan indirebilir. Ayrıca Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve Birleşik Krallık’taki kullanıcılar tarafından da kullanılabilir.

Galaxy Mağaza Bağlantısı

// SAMSUNGKaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/16/new-samsung-wallet-holds-all-of-your-cards-digital-keys-and-even-vax-status/

Yorum yapın