Sam Barlow’un Ölümsüzlüğü 26 Temmuz’da çıkıyor


Oyun endüstrisi için sırada ne olduğunu öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu Ekim ayında GamesBeat Summit Next’te endüstrinin gelişmekte olan bölümlerini tartışmak için oyun yöneticilerine katılın. Daha fazla bilgi edin.


Her Story’den Sam Barlow’un bir sonraki oyununun çıkış tarihi var ve çok yakında. Ölümsüzlük bir aydan biraz fazla bir süre sonra çıkıyor. Yeni anlatımlı FMV oyunu, Xbox Series X/S’ye özel ve Game Pass ile birlikte PC’de piyasaya sürülen bir zamanlama oyunudur.

Ölümsüzlük, (kurgusal) aktris Marissa Marcel’in ortadan kaybolmasını araştıran oyuncuya sahip. Marcel kayıp ve oyuncular ne olduğunu keşfetmek için Marcel’in göründüğü üç (kurgusal) filmden ipuçlarını keşfetmeli.

Oyuncular, Marcel’in ortadan kaybolmasının gizemini yavaşça ortaya çıkarmak için, henüz yayınlanmamış üç filmden klipleri incelemeli, karakterleri ve çekimleri bir araya getirmelidir.

FMV oyunları bu günlerde tam olarak yaygın değil, ancak tür Sam Barlow’un tekerlekli evinde çok fazla. 2015’in Hikayesi bir fenomendi ve eleştirel olarak iyi karşılandı. Barlow’un devam filmi Telling Lies iyiydi ama insanlar ne bekleyeceklerini biliyorlardı.

O zamandan beri birkaç yıl geçti ve sanırım Barlow’un neler yapabileceğini unuttum. Kendimi Marissa Marcel’in gerçek olup olmadığını kontrol ederken buldum.

Görünüşe göre o değil, ama yeni fragman beni bir şekilde yakaladı eski römork yapmadı. Hiç düşünmediğim bir oyun artık içimde derin kancalar var.

Ölümsüzlük 26 Temmuz’da Game Pass’te çıkıyor, Buharve GOG.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer”. Ne anlama geliyor? Size haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz – sadece bir oyun stüdyosunda karar veren biri olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin veya videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşime girmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi edinin.Kaynak : https://venturebeat.com/2022/06/12/sam-barlows-immortality-is-out-on-july-26/

Yorum yapın