Sadece Bugün Yalnızca 33,99 Dolara ANC ve Şeffaflık Moduna Sahip Kablosuz Kulaklık Alın


Mükemmel ses ve aktif gürültü engelleme sunan estetik açıdan çekici kulaklıkların her zaman çok pahalı olması gerekmez. TOZO NC2 hibrit kablosuz kulaklıklarda fiyatı sadece 33,99 dolara düşüren bu harika anlaşma bunu kanıtlıyor.

Cupertino merkezli belirli bir şirketin bu tür bir ürünle bir devrim başlatmayı başardığını kesinlikle söyleyemeyiz. Ancak görsellerin kendileri için konuşmasına izin vereceğiz. Bununla birlikte, bu kulaklıkların fiyatı tek kelimeyle inanılmaz olduğundan, başka bir popüler ürünle görsel benzerlikler burada sona eriyor.

30 doların biraz üzerinde bir fiyata harika görünen, çok güvenilir ve kullanımı son derece kolay olan kişisel bir ses ürününe sahip oluyorsunuz. Tomurcuklar, bugünlerde “olmazsa olmaz” bir gereklilik olan zorunlu aktif gürültü giderme işlevini sunar. İşlevsellik, dış gürültüyü dışarıda tutmak ve kullanıcının kendisi için gerçekten önemli olan şeylere odaklanmasını sağlamakla görevlidir. TOZO ayrıca bu modele, kullanıcının tek bir dokunuşla dış dünyanın içeri girmesine izin veren bir “Şeffaflık Modu” da eklemiştir.

Ek olarak, sahipler, birinci sınıf tasarlanmış sese ve her bir kulaklıkta, sahibinin deneyimin tam kontrolünü elinde tutmasına olanak tanıyan bir dizi dokunma işlevine erişebilecek. Bunları takmaya ve kontrollerle etkileşim kurmaya alıştığınızda, kulaklıklar onsuz yaşayamayacağınız bir şey haline gelecek. Ve onları ele geçirmek için bankayı soymanın yanına bile yaklaşmanıza gerek yok.

Pazarda bulunduğunuz ürün türü buysa, şimdiye kadar tam olarak ne yapacağınızı bilmelisiniz. Doğrudan ürün bağlantısı ve fiyatlandırma detayları aşağıda verilmiştir. Ve size kolaylık sağlamak için, ödeme sürecinden geçtiğinizde indirim kodları veya promosyon kuponları vermeniz istenmeyecektir.

Satın almak: Amazon’dan TOZO NC2 Hibrit Aktif Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık: 33,99 $ | Orijinal fiyat: 42,98 $

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/get-wireless-earbuds-with-anc-and-transparency-mode-for-just-33.99-only-today/

Yorum yapın