Sadece 79,99 Dolara İndirimli Nest İç Mekan Güvenlik Kamerasıyla Gözünüz Kapalı Olsun


Yılbaşı sonrası dönem için çok cazip bir indirimle kendinize çarpıcı bir Google Nest Güvenlik Kamerası alın. Şimdi harekete geçenler için kablolu kamera sadece 79,99 dolara satın alınabilir.

Google Nest Cam, bu türdeki çoğu güvenlik kamerası gibi, ev sahiplerini mülklerinin içinde olup bitenler hakkında sürekli olarak bilgilendirmek için tasarlanmıştır. bu “Daha fazlasını bil, daha az endişelen” Google’ın sloganı, bu ürünün amacını mükemmel bir şekilde özetliyor.

Nest kamera sisteminin bu ikinci nesil versiyonu, iyileştirilmiş ve geliştirilmiş uyarılar ve algılama ile birlikte gelir. Kamera insan, hayvan ve araç arasındaki farkı bilir. Bir şey algılandığında ilgili sinyalleri doğrudan Google Home uygulamasına gönderme yeteneğine sahiptir. Sahipler ayrıca uygulama içinde farklı aktivite bölgeleri ayarlayabilirler, böylece yalnızca ilgili belirli bölgelerde hareket veya aktivite algılandığında uyarılırlar.

Sahipler, hareketle yakalanan videoyu izlemenin yanı sıra, internetleri olduğu sürece Nest Cam’in canlı akışını istedikleri zaman izleyebilirler. Google Home uygulaması, sahiplerinin neler olduğunu görebilmesi için üç saatlik tamamen ücretsiz etkinlik geçmişini de depolar. Gizlilik ve güvenlik de önemlidir ve 2 adımlı doğrulama ve video şifreleme ile düşünülmüştür, Nest Cam gizliliğinizin korunmasını sağlar.

Nest Hub ve Echo Show gibi diğer uyumlu cihazlarla sorunsuz bir şekilde eşleşir ve videoları bir saate kadar saklayabilen yerel bellekle Wi-Fi kesintisi bile düşünülür.

İhtiyacınız olan her şey aşağıdaki doğrudan bağlantıda listelenmiştir. Reklamı yapılan fiyata ulaşmak için sizden indirim kodları veya promosyon kuponları istenmez. Sadece stok seviyeleri tükenmeden veya indirim iptal edilmeden önce anlaşmayı yaptığınızdan emin olun.

Satın almak: Google Nest Güvenlik Kamerası (Kablolu), Amazon’dan 2. Nesil: 79,99 $ | Orijinal fiyat: 100 $

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/keep-an-eye-indoor-with-the-discounted-nest-indoor-security-camera-for-just-79.99/

Yorum yapın