S Pen ile 128GB Samsung Galaxy Tab S6 Lite Bugün 349 Dolara Sizindir [$80 Off]


Amazon, mümkün olan en kısa sürede sipariş verirseniz, şimdi 128GB Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ı sadece 349,99 $ karşılığında satıyor. Çıkış, bu özel anlaşmanın ne kadar süreyle geçerli olacağını söylemiyor, ancak bu, her an sona erebileceği anlamına geliyor. Bunu göz önünde bulundurarak, herhangi bir hayal kırıklığı potansiyelinden kaçınmak istiyorsanız lütfen siparişinizi en kısa zamanda verdiğinizden emin olun.

Amazon normalde 128GB Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ı yaklaşık 430 $’a satardı, bu da artık parmağınızı bile kıpırdatmadan %19 ve 80 $ tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor. Burada kullanılması gereken hiçbir indirim kodu veya ekran kuponu yoktur, bu nedenle başka herhangi bir üründe olduğu gibi sipariş verin ve yeni tabletinizi kısa sürede kullanmaya başlayın.

Satın almak: Amazon’dan 128 GB Samsung Galaxy Tab S8 Lite: $349.99 | Orijinal fiyat: $430

Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın 128 GB’lık bu sürümü, temel 64 GB modele göre bir yükseltmedir ve uygulamalar, oyunlar ve medya gibi şeyler için fazlasıyla yeterli depolama alanına sahip olacağınız anlamına gelir. Dosyaların her zamankinden daha fazla büyümeye devam ettiği bir zamanda bu, küçümsenmemesi gereken bir şey.

Tabletin kendisi, daha kolay yazma ve not alma için bir S Pen ile birlikte gelirken, 12 saatlik uzun pil ömrü çoğu kişi için fazlasıyla yeterli olmalıdır. Birlikte verilen dökme şarjlı USB-C kablosu da kısa sürede yedeklemenizi ve çalıştırmanızı sağlar.

Yine, bu anlaşmanın ne zaman sona ereceğini henüz bilmiyoruz, bu yüzden bir sipariş planlarken bunu aklınızda bulundurun.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 4 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Tohumlaması Bekleniyor?
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/the-128gb-samsung-galaxy-tab-s6-lite-with-s-pen-is-yours-for-349-today-80-off/

Yorum yapın