Rock Dwayne Johnson DC Comics Kahramanıdır


Sonunda DC Movieverse’e hoş geldiniz, Black Adam.
gif: Warner Bros.

Onun 15 yıl oldu Dwayne The Rock Johnson hakkında konuşmaya başladı DC Comics karakteri Black Adam’ı oynuyor ve hepsi buna yol açıyor. Bugün, en sonunda, Rock bir süper kahraman ya da en azından süper güçleri olan bir kişidir. Çünkü ilk fragmanda Kara Adam, Bunun tipik süper kahraman filminiz olmadığını anlayacaksınız.

Jaume Collet-Serra’nın yönettiği, kara adam şu anda açılması planlanıyor 21 Ekim’de ve bu ilk tanıtım fragmanında, siyahlı adamın yanı sıra bir dizi başka kahramanla tanışacaksınız. Bunlar, Hawkman’ı da içeren Justice Society of America’nın üyeleridir (Aldis Hodge), Atom Parçalayıcı (Nuh Centineo), Siklon (Quintessa Swindell) ve Dr. Fate (Pierce Brosnan). Filme nasıl uyuyorlar? Fragmanı izleyin ve ardından okumaya devam edin.

“İletmek istediğimiz birkaç şey var [with that trailer]”Yapımcı Hiram Garcia, yakın tarihli bir basın etkinliğinde io9’a söyledi. “Bir, filmin eğlenceli olması. Film büyük. İki, bence gördüğünde kara adam, Black Adam’ın çizgi roman versiyonunu onurlandırdığımızın farkındasınız. Yumruklarını sıkmıyor. Yargıç, jüri ve cellat olabilir. Ve işleri nasıl yaptığına ilişkin yaklaşımı, tipik kahramanların yapacağı şeylerin tam tersi.”

Bu, bu ultra güçlü anti-kahramanın başlangıç ​​hikayesi olan bu filmin neden Amerika Adalet Derneği’ni içerdiğine yol açar. Garcia, “Kara Adam geldiğinde, o güç seviyesinde bir kişi sahneye çıktığında, tüm gezegenin dikkatini çeken türden bir şey bu,” dedi Garcia. “Doğal olarak, böyle birinin gelişini araştıran insanlar olacak. Ve bu ikisini bir araya getiren enerji türüdür. O bir tehdit ve böyle, canlı bir tel olan, bu kadar güçlü birine sahip olmaya alışık değiller ve bu yüzden bir ekibin araştırma yapması gerekiyor.

Hayranlar, Black Adam’ın kökeni, ailesi ve insanları öldürdüğü gerçeğini duymamıza rağmen, filmin hikayesi hakkında fazla bir şey öğrenmediğimizi fark edeceklerdir. Garcia bunun çok kasıtlı olduğunu söyledi. “Bu bir alay,” dedi. “Motivasyonunun bir kısmı açısından biraz olsun. Ona ne olduğunu duydunuz ve sonunda onu sürüyordu. Ama fikir şuydu, bu biraz daha teaser. Ve sonra daha fazlası çıktıkça, hikayenin biraz daha fazlasını alacaksınız.”

kara adam 21 Ekim’de sinemalarda ve yakında bu filmin DC Evreninde yeni bir dönemi nasıl başlatacağına dair adam Dwayne Johnson’dan daha fazlasını alacağız.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/black-adam-trailer-dwayne-johnson-the-rock-dceu-comics-1849031170

Yorum yapın