Rob Zombie, Munsters’a Karşı (Renkli) Tarzını Açıkladı


Munster'ların evi, bir la Rob Zombie.

Ekran görüntüsü: Evrensel Resimler/YouTube

Dönüşü Münsterler oldu Rob Zombie’nin tutkusuve cesur korkuya olan tutkusuyla tanınan yönetmen (bkz: cadılar bayramı), klasik TV dizisindeki büyük ekran görüntüsünün orijinal diziye bir aşk mektubundan başka bir şey olmadığını doğruluyor. Şimdi, neden birçok insanın onun çalışmasına dayanarak sevgilisinin tartışmalı bir versiyonunu yapacağını varsaydığından emin değilim. canavar ailesi ama en şok edici şey, bunu başarıyor olması renk.

ile bir röportajda Haftalık eğlence, Zombie, renkli olmasaydı filmi hiç çekemeyeceğimizi düşündüğünü paylaştı. “Renkleri bir nevi hiper gerçek yaptım. Oyuncular makyaj yaparken ve sadece etrafta dolaşırken, öğle yemeği yerken ya da her neyse, çizgi film karakterleri canlanmış gibi göründüklerini fark ettim” dedi. “Onlar delicesine renkliydiler. Ben de filmi aynı şekilde aydınlatmalıyım dedim. Gerçekten her zaman gerçekten heyecan verici bir canlı aksiyon çizgi filmi gibi görünüyordu.”

Bugünün yeni teaser’ı (önce siyah beyaz, o korkunç renge geçmeden önce) Zombie’nin uzun zamandır birlikte çalıştığı ve eşi Sheri Moon Zombie’yi Lily Munster olarak, Daniel Phillips Herman Munster olarak ve Daniel Roebuck’ı Büyükbaba olarak ortaya koyuyor.

Üçlü, esasen yeniden çekim için bir atış olan şeyde tanıtıldı. Münsterler Açılış kredisi, TV şovu temasıyla tamamlandı. Ve bu kasıtlı, “Evet, gösterinin ruhuna göre yüzde 100,” diye paylaştı Zombie. “Farklı olmasını istemedim. 60’larda sahip olduğu havayı tamamen korumak istedim.”

Şimdi, Zombie’nin IP’yi onurlandırma konusunda gerçekten cazip olduğunu biliyorum ama bazı farklı seçenekler görmek için sabırsızlanıyorum. Mülkü sevdiği açık ama kendine özgü Cadılar Bayramı sırılsıklam ürkütücü gösteriş ve mizah markasının bir hayranı olarak – bence OG’ye bağlı kalma korkulukları olmadan PG’de idare edebilir – bundan daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyorum biraz daha gel. Ve Sheri Moon Zombie’nin efervesan komedi zamanlamasını görmek için sabırsızlanıyorum, bunu Baby’deki rolüyle kanıtlıyor. 1000 kişilik ev cesetler ve ilgili filmleri, daha az daha keskin senaryolar. Herhangi bir noktada Zombie’nin Dragula’da aşırı şiddete doğru şok edici bir dönüş yapacağını düşünenler için, bu noktada adamın sosyal medyasına bakmanız yeterli. O büyük bir eski hayran ve en sevdiği karakterlerle oynama konusunda en saf içeriği yayınlıyor.

Rob Zombie’nin MünsterlerJorge Garcia, Richard Brake, Catherine Schell, Sylvester McCoy ve Cassandra “Elvira” Petersonbu sonbaharda geliyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/rob-zombie-reveals-his-colorful-take-on-the-munsters-1849034485

Yorum yapın