RLTY, metaverse olay oluşturma araçları için 4 milyon doların üzerinde fon topladı


Oyun endüstrisi için sırada ne olduğunu öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu Ekim ayında GamesBeat Summit Next’te endüstrinin gelişmekte olan bölümlerini tartışmak için oyun yöneticilerine katılın. Daha fazla bilgi edin.


Metaverse etkinlik şirketi RLTY, yeni etkinlik oluşturma araçları için 4 milyon € veya 4 milyon doların üzerinde finansman sağladığını duyurdu. Şirket, elde edilen parayla, metaverse içinde etkinlikler düzenleyecek markalara ısmarlama çözümler sunmaya devam etmeyi planlıyor.

Sorare, The Sandbox, Meero ve Jellysmack’in kurucuları, Kima Ventures, Blue Wire Capital, Stake Capital ve Monoceros Venture gibi tura katıldı. RLTY’ye göre, yakın gelecekte ekibini genişletmeyi planlıyor.

RLTY, konserler, festivaller, sanat fuarları ve diğer sosyal toplantılar için hem bağımsız hem de gerçek dünyadaki olayların dijital aynaları olarak sanal etkinlik kurulumları sunar. Sanal alanlar ve mekanlardan oluşan bir kitaplık, NFT’ler ve para kazanma için çözümler ve olayları izlemek ve verileri analiz etmek için bir gösterge panosu sunarlar. Şirket ayrıca yakın zamanda The Sandbox ile ortaklık kurarak, ikincisinin kullanıcılarına kodsuz etkinlik oluşturma olanağı sundu.

RLTY kurucu ortağı Zack Sabban yaptığı açıklamada, “Metaverse platformları hem şirketler hem de markalar için sonsuz olanaklar sunuyor. Misyonumuz, bu dünyalara erişim sağlamak ve coğrafi, kültürel veya finansal engellerden arınmış, mümkün olduğunca çok insan için benzersiz etkinlikler yaratmak için onları kullanmaktır. RLTY şu anda A’dan Z’ye metaverse olayları oluşturmak için tek adresli mağaza ve meta küredeki en büyük isimler tarafından desteklenmekten gurur duyuyoruz.”

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer”. Ne anlama geliyor? Size haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz – sadece bir oyun stüdyosunda karar veren biri olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin veya videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşime girmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi edinin.Kaynak : https://venturebeat.com/2022/06/27/rlty-raises-over-4-million-in-funding-for-metaverse-event-creation-tools/

Yorum yapın