Riot Blockchain, Teksas sıcağında milyonlarca kredi kazanıyor


Amerikan Bitcoin madencilik firması Riot Blockchain, enerji tüketimini azalttığı ve daha az Bitcoin çıkardığı için Temmuz ayında tahmini 9,5 milyon ABD doları güç kredisi kazandı.

İlgili makaleye bakın: Teksas’taki Bitcoin madencileri, sıcak hava dalgasının ortasında operasyonları durdurdu

Hızlı gerçekler

  • Riot, bu yıl Temmuz ayında, geçen yılın Temmuz ayına göre yaklaşık %28 daha az olmak üzere 318 Bitcoin üretti ve böylece toplam güç maliyetlerini önemli ölçüde azalttı. bir açıklamada söyledi.
  • Riot, Riot’un enerji kredilerinde kazandığı 9,5 milyon ABD Doları’nın, kripto para biriminin Temmuz ayı ortalama fiyatı olan 21.634 ABD Doları temel alınarak hesaplanan yaklaşık 439 Bitcoin’e eşit olduğunu söyledi.
  • Geçen ay Riot, 275 Bitcoin sattı ve yaklaşık 5,6 milyon ABD doları net gelir elde etti.
  • Şirket, 31 Temmuz itibariyle, Riot’un tamamı kendi kendine madencilik operasyonları tarafından üretilen yaklaşık 6.696 Bitcoin’i elinde tuttuğunu söyledi.
  • ABD’de yaklaşık 80 milyon insan, ısıya bağlı hastalık riski altındadır. sıcak hava dalgasıFOX Weather’a göre, Bitcoin’in Temmuz ayındaki hash oranı, Teksas’taki sıcaklıkların 100 dereceyi aşmasıyla Şubat ayından bu yana en düşük seviyesine geriledi.
  • Madencilik hash oranı olarak da bilinen madencilik için saniyede kullanılan bilgi işlem gücü seviyesi, kriptodaki ayarlamalarla bağlantılıdır. madencilik zorluğu.

İlgili makaleye bakın: Bitcoin madencilik zorluğu bir yıldaki en büyük düşüşü kaydettiKaynak : https://forkast.news/headlines/riot-blockchain-earns-millions-in-credits/

Yorum yapın