Realme, Hindistan’da 5.000 mAh Pil, 8 MP Kamera ile C30 bütçeli akıllı telefonu piyasaya sürdü, tüm ayrıntıları kontrol edin – Technology News, Firstpost


Realme kendini konumlandırdı ciddi olarak güçlü rakip Hindistan akıllı telefon pazarında. Hindistan akıllı telefon pazarının bütçe segmentindeki konumlarını daha da güçlendirmek için Realme C30’un piyasaya sürülmesiyle C serilerini genişlettiler.

Realme, Hindistan'da 5.000 mAh Pil, 8 MP Kamera ile C30 bütçeli akıllı telefonu piyasaya sürdü, tüm ayrıntıları kontrol edin

Realme’nin en son teklifi, güçlü bir işlemci, iyi bir tek arka kamera ve olağanüstü bir pil içeriyor. Gerçek ben ayrıca Realme C30’un bir parçası olduğu son derece rekabetçi segmentte müşterileri kazanmak için cihazın tasarımına güveniyor.

Yeni piyasaya sürülen Realme C30’un özelliklerine ve fiyatına bir göz atıyoruz

Realme C30: Özellikler ve özellikler
Realme C30, fiyat segmentindeki en ince telefonlardan biri olarak konumlandırılıyor ve çizgili tasarımıyla geliyor. Cihaz görünüşe göre sadece 182 gram ağırlığında ve yaklaşık 8,5 mm kalınlığında. Realme C30, 5 MP selfie kamerayı da barındıran su damlası çentik tasarımına sahip 6,5 inç HD+ IPS LCD ekrana sahip.

Arkada, 27 mm genişliğinde f/2.0 lens ve LED flaşla eşleştirilmiş tek bir 8 MP kamera sensörü görüyoruz. Cihaza güç sağlayan 12nm Unisoc Tiger T612 yonga seti, 3GB’a kadar RAM ve 32GB UFS2.2 depolama ile eşleştirildi. Depolama, bir microSDXC kart kullanılarak genişletilebilir.

Akıllı telefon 5.000 mAh pil ile geliyor, ancak kullanıcıların USB-C bağlantı noktası yerine geleneksel bir MicroUSB 2.0 bağlantı noktasına takılıp kalması nedeniyle hızlı şarjı desteklemiyor.

Şirket, cihazın bekleme modunda 45 gün dayanabildiğini iddia ediyor. Ayrıca, Relame C30, AnTuTu karşılaştırmasında 176.963 puan aldığını iddia etti.

Realme C30: Fiyatlandırma ve bulunabilirlik
Akıllı telefon üç renkte mevcuttur – Lake Blue, Bamboo Green ve Denim Black. Potansiyel müşteriler, 7.499 Rs fiyatla 2GB+32GB birim ve 8.299 Rs fiyatla 3GB+32GB birim olmak üzere iki varyant arasından seçim yapma seçeneğine sahiptir.

Cihaz 27 Haziran’dan itibaren satışa sunulacak ve Realme’nin web sitesi, Flipkart ve bir dizi yetkili ortaktan satın alınabilecek. Şu an itibariyle, Realme’nin C30 ile herhangi bir indirim veya lansman teklifi sunması hakkında hiçbir ayrıntı yok.

Kaynak : https://www.firstpost.com/tech/news-analysis/realme-launches-c30-budget-smartphone-with-5000mah-battery-8mp-camera-in-india-check-specs-prices-and-availability-10818691.html

Yorum yapın