Razer Oyuncu Kulaklıkları ve Aksesuarları Şu Anda Satışta


Razer bilinir benzersiz, renkli oyun çevre birimleri için. Şirketin fareleri, klavyeleri ve kulaklıkları popülerdir ve genellikle pahalıdır. Şu anda seçili Razer aksesuarları yüzde 50’ye varan indirimlerle satışta. Aşağıda en iyi fırsatları vurguladık ve şunları yapabilirsiniz: tüm satışa buradan göz atın.

bulabilirsin Amazon’da Razer aksesuar fırsatları ve En iyi satın alım.

Hikayelerimizdeki bağlantıları kullanarak bir şey satın alırsanız, bir komisyon kazanabiliriz. Bu, gazeteciliğimizi desteklemeye yardımcı olur. Daha fazla bilgi edin.

Favori Fırsatlarımızdan Bazıları

Viper Ultimate hafiftir, çok yönlüdür ve kullanımı tatmin edicidir. En sevdiğimiz oyun farelerinden biri ve oldukça sık satışa çıksa da, bu fiyat normalde gördüğümüzden 10 $ daha düşük. Kablosuz şarj istasyonunu daha da çok seviyoruz. bu tek başına fare ayrıca indirimde, ancak şarj cihazıyla takılmak daha iyi. Bu şekilde pil her zaman gitmek için iyi olacaktır. Bazı renkler Best Buy’da da indirimli.

O zamandan beri değiştirilse de, Huntsman Elite, en iyi oyun klavyeleri kılavuzumuzda uzun süredir öndeydi. Hala harika bir seçim, özellikle izlediğimiz en düşük fiyatlardan birinin eşleşmesi olan bu fiyata. Mekanik tuşlar tıkır tıkır tıkır tıkır işliyor ve RGB aydınlatması da özelleştirilebilir. Minyatür versiyonu bahsi geçen kılavuzda sunuyoruz, ancak bu modelin cari indirim kadar etkileyici değil. İndirim Best Buy’da eşleşiyor.

UK Gear masasından WIRED yorumcuları bu kulaklığı tavsiye etti hafif tasarımı, rahat oturması ve sağlam ses kalitesi nedeniyle. Kablosuz tasarım, kablolu bağlantı gerektiren Xbox dışında her sistemle uyumludur. Fiyat noktası, özellikle bu indirimle, diğer şirketler tarafından yapılan benzer kalibreli kulaklıklardan çok daha düşüktür. Bu ürün şu anda mağazadan teslim ile sınırlıdır, bu nedenle bulunabilirlik, bulunduğunuz yere göre değişebilir.


Daha fazla öneri için En İyi Oyun Kulaklıkları ve En İyi Oyun Fareleri de dahil olmak üzere birçok ilgili satın alma kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.

Gear okuyucuları için özel teklif: 1 yıllık abonelik KABLOLU 5 $ için (25 $ indirim). Buna sınırsız erişim dahildir KABLOLU.com ve basılı dergimiz (isterseniz). Abonelikler, her gün yaptığımız işi finanse etmeye yardımcı olur.Kaynak : https://www.wired.com/story/razer-sale-june-2022/

Yorum yapın