Prime Day’i Unutun, Samsung’un Son Fırsatları Yasaldır


Prime Day bu hafta başlıyor ve Amazon genellikle burada ve orada birkaç iyi anlaşmaya sahip olsa da, SAMSUNG şu anda kendi başına büyük bir satış yapıyor. Ne kadar büyük bir satış? Aslında oldukça büyük.

Öne çıkan özellikler arasında 399$’a bir Galaxy Z Fold 3 (1100$’a varan takas değeri ve 400$’a varan indirimle), Galaxy Watch 4 modellerinde 40$ indirim, bir Galaxy S22 akıllı telefon satın aldığınızda ücretsiz bir Galaxy Watch 4 ve artı tüm Galaxy S22 modellerinde takas kredisi ile genel olarak büyük zaman tasarrufu.

399$’lık düşük-düşük fiyata bir Z Fold 3 almak için bir Galaxy Z Fold 2 ile takas etmeniz gerekecek, ancak daha az gösterişli bir şeyle takas etseniz bile, Samsung’un gelişmiş takas değerleri sizi şaşırtabilir. Örneğin Samsung, bir Galaxy S10e için 525 dolar teklif ediyor ve fiyatlar ancak oradan daha iyi oluyor.

Tüm katlanabilir şeyi yapmak istemeyenler için, bir Galaxy S22 satın alarak ücretsiz bir Galaxy Watch 4 almak da sağlam bir anlaşma. Söyleyebileceğimiz kadarıyla, Galaxy Watch 4’ü bir Galaxy S22 ile birlikte sepetinize ekleyin ve ödeme sırasında ücretsiz olarak görünmelidir. Bu sağlam.

Samsung Bağlantıları



Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/07/11/forget-prime-day-samsungs-latest-deals-are-legit/

Yorum yapın