Premium Google One hesapları, genişletilmiş video görüşmesi işlevine sahip olurGoogle LLC ilan edildi bugün Google One kullanıcılarının daha fazla premiuma erişebileceği Google Çalışma Alanı daha önce yalnızca ikinci hizmete abone olanlar tarafından kullanılabilen özellikler.

Google Bir tüketicilere, her Google hesabıyla birlikte gelen standart 15 gigabaytlık alanın ötesinde ek depolama kapasitesine erişim sağlayan bir abonelik paketidir. Kullanıcılara Gmail, Google Fotoğraflar ve Google Drive ile kullanım için 2 terabayta kadar depolama alanı sağlar.

Hizmet ayrıca, mobil cihazlarda dosyaları yedeklemek için kullanılan bir araç, Android ve iOS cihazlar için yerleşik bir sanal özel ağ ve Google Play Store satın alımlarında %10 para iadesi ödülleri de dahil olmak üzere ek özellikler de sunar.

Google One’ı daha da cazip hale getirmek için şirket, abonelerin Google Meet’teki gelişmiş görüntülü arama özelliklerine de erişeceğini söyledi. Google, grup görüntülü görüşmelerinde sinir bozucu bir saatlik zaman sınırını kaldırarak kullanıcıların bunun yerine 24 saate kadar kesintisiz konuşmalarına olanak tanıyor. Ayrıca Google One kullanıcıları, köpek havlaması ve inşaat işçileri gibi arka plan gürültüsü için filtreler gibi premium Google Meet özelliklerine erişim elde edecek.

Şirket bir blog gönderisinde, kullanıcıların sanal doğum günü kutlamaları gibi özel anları paylaşabilmeleri için aramalarını Google Drive’da güvenli bir şekilde kaydedip depolayabileceklerini de belirtti.

Google, Google One kullanıcıları için ek özelliklerin şu anda Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Brezilya, Kanada, Japonya ve Meksika’da kullanılabileceğini ve yakında daha fazla ülkenin geleceğini söyledi. Şirket, Google One üyelerinin de yakın gelecekte Google Workspace’ten ek premium özelliklere erişeceğine söz verdi, ancak ne zaman ve ne zaman geleceğini söylemedi.

Açık olan şey, Google’ın Google One’ı genel olarak daha çekici bir teklif haline getirmek için adımlar atmaya niyetli olduğudur.

Resim: Google

Uzmanlardan oluşan Cube Club ve Cube Event Topluluğumuza katılarak misyonumuza desteğinizi gösterin. Amazon Web Servisleri ve Amazon.com CEO’su Andy Jassy, ​​Dell Technologies’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell, Intel CEO’su Pat Gelsinger ve daha birçok aydınlatıcı ve uzmanı içeren topluluğa katılın.Kaynak : https://siliconangle.com/2022/07/11/premium-google-one-accounts-get-extended-video-call-functionality/

Yorum yapın