Popüler ‘link in bio’ hizmeti Linktree, iOS ve Android için bir uygulama başlatıyor


Şirketin Salı günü yaptığı duyuruya göre, popüler bir “bağlantı bio” hizmeti olan Linktree, iOS ve Android’de bir mobil uygulama başlatıyor. Önceden, profilinizi yönetmek için masaüstü veya telefonunuzdaki bir tarayıcı aracılığıyla Linktree’de oturum açmanız gerekiyordu, ancak bir uygulamayı tercih ederseniz, bu artık bir seçenek olacaktır. Bir Linktree basın açıklamasına göre, Linktree’nin 25 milyondan fazla kullanıcısının kaydolma ve oturum açma işlemlerinin “çoğunluğu” bir mobil cihazda gerçekleşiyor, bu nedenle bu yeni uygulama içerik oluşturucular için popüler bir seçim olabilir.

Genel olarak dünyayla paylaşmak istediğiniz tüm bağlantıların bir listesini içeren basit bir sayfa oluşturmanıza izin veren Link in bio hizmetleri, son yıllarda içerik oluşturucular arasında giderek daha popüler hale geldi. Instagram ve TikTok gibi sosyal ağlar, profilinize yalnızca tek bir bağlantı koymanıza izin verir, ancak Linktree gibi biyo hizmetlerinde bağlantı, bu bağlantıyı internetteki diğer birçok yeri işaret etmek için kullanmanıza izin verir. Denediğim hizmetlerin hepsinin kurulumu nispeten kolaydı ve internette kendinize bir yer açmak istiyorsanız ancak tam gelişmiş bir Squarespace sitesine ihtiyacınız yoksa harika bir seçenek olabilirler.

Linktree’nin yeni uygulaması, şirketten bir dizi dikkate değer güncellemenin en sonuncusu. Haziran ayında, Reddit, SoundCloud ve TikTok gibi şirketlerden profilinize ekleyebileceğiniz “Link Uygulamalarını” inceleyebileceğiniz bir Linktree Marketplace tanıttı. Mayıs ayında, bir yol açıkladı NFT’lerinizi profilinizde sergileyin.Kaynak : https://www.theverge.com/2022/7/12/23204327/linktree-mobile-ios-android-app-link-in-bio

Yorum yapın