Pokemon Go Temmuz Topluluk Günü Rehberi: Shiny Starly, Event Move ve Daha Fazlası


Pokemon Go’nun Temmuz Topluluk Günü geldi. Etkinlik bugün dünyanın her yerinde, 17 Temmuz’da gerçekleşecek ve her yerdeki Pokemon Go oyuncularına, artan Starly yumurtlamaları, ekstra şeker ve XP ve hatta etkinlik sona erdikten sonra bonus Staravia baskınları dahil olmak üzere çeşitli oyun içi bonuslardan yararlanma şansı veriyor.

Temmuz’un Yıldızlı Topluluk Günü’ne hazırlanmak için bilmeniz gereken her şey burada.

Temmuz Topluluk Günü ne zaman?

Pokemon Go’nun Temmuz Topluluk Günü 17 Temmuz Pazar günü gerçekleşir. Etkinlik yerel saatle 11:00 – 14:00 saatleri arasında gerçekleşir ve daha sonra yerel saatle 14:00 – 19:00 arasında bonus Staravia baskınları devam eder.

Öne Çıkan Pokemon: Yıldızlı

Temmuz Topluluk Günü’nün yıldızı Starly’dir. Minik kuş Pokemon, etkinlik boyunca vahşi doğada normalden daha sık görünecek ve parlak bir Starly ile karşılaşma şansınız artacak.

Vahşi yumurtlamalara ek olarak, Pokemon Go ayrıca Temmuz Topluluk Günü için Starly odaklı yeni bir Özel Araştırma hikayesi sunacak. Özel Araştırmaya erişim biletleri, oyun içi eşya mağazasında 1$’a satılacak.

Öne çıkan saldırı: Gust

Sadece Temmuz Topluluk Günü’nde Starly’yi yakalamak için daha fazla şansınız olmayacak, aynı zamanda özel bir saldırı öğrenebileceksiniz. Kuş Pokemon’unu yerel saatle 19.00’dan önce son biçimine, Staraptor’a dönüştürebilirseniz, uçan tip Hızlı Saldırı Fırtınasını öğrenecektir.

Etkinlik bonusları

Artan Starly yumurtlamalarının yanı sıra, Temmuz Topluluk Günü boyunca birkaç oyun içi bonus daha aktif olacak. Etkinlik sırasında kullandığınız tüm Lure Modülleri ve Tütsü, normal süreleri yerine üç saat sürecektir. Ek olarak, herhangi bir Pokemon’u yakalamak için üçlü XP ve çift şeker kazanacaksınız ve Starly’yi yakaladığınızda Candy XL alma şansınız da artıyor.

Belirtildiği gibi, Temmuz’un Topluluk Günü sona erdikten sonra Starly’nin ilk evrimleşmiş formu Staravia’yı içeren bonus baskınlar da olacak. Bu baskınlardan birini her temizlediğinizde, ev sahibi spor salonunun etrafında 30 dakika boyunca artan Starly yumurtlamaları olacak ve size Starling Pokemon’u yakalamanız için daha fazla şans verecek.

Şu anda Pokemon Go’da olan tek şey bu değil. efsanevi kuş moltre 22 Temmuz’a kadar tekrar beş yıldızlı baskınlarda ortaya çıkıyor ve 27 Temmuz’da başlayan gizemli bir etkinliğin parçası olarak daha fazla Pokemon yakında ilk çıkışını yapacak. Bu ay oyunda olan diğer her şeyi bizim haberimizde yakalayabilirsiniz. Temmuz olayları özeti.Kaynak : https://www.cnet.com/tech/gaming/pokemon-go-july-community-day-starly-event-move-and-bonuses/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın