Poco X4 GT, Haziran ayının sonuna kadar küresel olarak piyasaya sürülecek, şu ana kadar bildiklerimiz: Technology News, Firstpost


Poco India, Haziran ayı sonuna kadar Poco F4 5G akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazır. Poco F4 Hindistan lansmanı, cihazın küresel ilk çıkışını işaretleyecek.

Poco X4 GT, Haziran ayının sonuna kadar küresel olarak piyasaya sürülecek, şimdiye kadar bildiklerimiz

Aynı gün, F4 5G ile birlikte Poco, X4 GT’yi de küresel lansman etkinliğinde, şirketin resmi sosyal medya kanallarında gerçekleştirilecek sanal bir etkinlik aracılığıyla piyasaya sürecek. X4 GT, şirketin GT lakaplı ikinci X-serisi el cihazı olacak.

Yeni Poco X4 GT, şirketin YouTube, Twitter ve Facebook kanalları üzerinden canlı olarak yayınlanan bir çevrimiçi etkinlik aracılığıyla 23 Haziran’da GMT saatiyle 20:00’de (5:30 pm IST) küresel olarak piyasaya sürülecek. Poco, Poco F4 5G’yi Poco X4 GT ile birlikte duyuracak.

İlkinin Hindistan pazarına aynı anda varacağı da doğrulandı. Ancak, fiyatı, Hindistan lansman detayları ve yaklaşmakta olan Poco X4 GT’nin özellikleri şu anda bilinmiyor.

Poco X4 GT, Mayıs ayında Çin’de 1.799 CNY veya kabaca Rs başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürülen Redmi Note 11T Pro’nun küresel varyantı gibi görünüyor. 20.900. Gerçekten de yeniden yapılandırılmış bir Redmi 11T Pro ise, Poco X4 GT ve Redmi Note 11T Pro aynı özelliklere sahip olacak, Hindistan’da uyumlu hale getirmek için birkaç küçük ince ayar olsa da aynı özelliklere sahip olacak.

Redmi Note 11T Pro, 650 nit tepe parlaklığa sahip 6,6 inç Full HD+ LCD ekranla birlikte gelir ve 120 Hz yenileme hızını destekler.

Cihaza güç sağlamak, sekiz çekirdekli bir MediaTek Dimensity 8100 işlemci ve bir Mali G610 GPU’dur. 8 GB’a kadar LPDDR5 RAM ve 256 GB’a kadar UFS3.1 depolama ile eşleştirilmiş olarak gelir.

Redmi Note 11T Pro, 67W hızlı şarjı destekleyen 5.080mAh pil içerir. Yakışıklı 64MP dahil üçlü arka kamera kurulumu ile donatılmış olarak geliyor ISOCELL GW1 birincil sensör ve 8MP ultra geniş açılı lens. Selfie’ler ve görüntülü aramalar için 16 MP ön kamera sunar.

Poco X4 GT’nin Hindistan pazarında Redmi K50i veya Redmi 11T Pro olarak piyasaya sürüleceği söyleniyor. Akıllı telefonun Hindistan versiyonu zaten BIS sertifikasını geçti.

Kaynak : https://www.firstpost.com/tech/news-analysis/poco-x4-gt-to-be-launched-globally-by-end-of-june-heres-what-we-know-so-far-10805081.html

Yorum yapın