Pixel Watch 2 Çok Tatlı Olacak


Birinci nesil Google ürünleri. Her zaman sorunları olduğunu söyleyemem ama çoğu zaman sorunları olur. Bu da tamamen bir Google olayı değil, genel olarak bir teknoloji endüstrisi meselesi. Çoğu zaman, ürünlerin gerçekten aranması için ilk lansmandan sonra bir veya iki yineleme gerekir. Bunun gelecek için geçerli olacağını söylemiyorum. Piksel İzleancak muhtemelen Pixel Watch için geçerli olacak.

Pixel Watch’ı çevreleyen genel bir heyecan var, ancak cihazla ilgili raporlar ve sızıntılar buna tam olarak yardımcı olmadı. Google, cihazın birçok özelliğini henüz onaylamadı ve bize sadece söylentiler kaldı. Bu söylentilerden biri, ilk olarak Galaxy Watch’ta bulunan aynı çip olan 4 yaşındaki Exynos 9110’un dahil edilmesidir. Açıkçası, bu haber internete ilk çarptığında oldukça endişe vericiydi. Ancak, daha yeni bir rapora göre, Exynos 9110 daha iyi bir akıllı saat deneyimi oluşturmaya yardımcı olması gereken bir yardımcı işlemci ile birleştirilecek. Bu, giyilebilir cihaza güç veren 4 yıllık bir çipimiz olduğu gerçeğini değiştiriyor mu? En ufak değil.

Google Pixel Watch - bilekte

Google’ın piyasaya sürüldükten sonra bu cihazın oluşturulmasını ve geliştirilmesini tartışması olası görünüyor, bu da neden 9110’u seçtiklerine dair fikir verecektir, ancak ikinci bir yineleme için Google’ın daha yeni silikon kullanmasını beklerdim. İnsanlar zor kazanılan paralarını harcarken, muhtemelen en yeni ve harika bileşenleri isterler. Pixel Watch performans sorunlarıyla başlarsa Pixel Watch 2’nin bunları çözmesini bekleyin.

Belki daha kişisel bir notta, Pixel Watch için tescilli bant sisteminin korkunç bir fikir olduğunu düşünüyorum. Büyük bir riske gireceğim ve Google’ın Pixel Watch 2 ile standart bir hızlı çıkarılabilen bant tasarımına geçeceğini tahmin edeceğim. seçenekler. Google’ın alıcılar için birçok seçenek sunacağı zaten bildirilmişti, ancak cihazdaki tırnaklara sahip bir hızlı bırakma sistemi dahil etmek, onlarca (belki yüzlerce) seçeneklerden kelimenin tam anlamıyla binlercesine kadar açılıyor. Aksesuar üreticilerinin özel ürünler yaratmak zorunda olduğu tescilli bir sistemimiz olduğunda, tüketicilerin daha fazla para harcaması gerektiği anlamına gelir. Kullanıcı dostu değil ve çok Apple’a özgü bir düşünce tarzı, bence Google’ın her zaman kaçınmaya çalışması gereken bir şey. Bu saatin erişilebilir olmasını ve kişinin kişiliğini bileğe kadar genişletebilmesini istiyoruz. Sahiplerin kayışlarını tescilli bir sistemle mümkün olmayan, istedikleri gibi değiştirmelerine izin verdiğimizde bu çok daha kolay.


Pixel Watch bileğimizde olana kadar Google’ın yıldan yıla ne tür iyileştirmeler yapması gerektiğini bilmiyoruz. Bununla birlikte, bunun gibi birinci nesil bir ürünün hatalarla veya düzeltilmesi gereken bir şeyle piyasaya sürüleceği her zaman makul bir bahistir. Google’ın birkaç yazılım güncellemesi yayınlamaya ve gerekli yazılım ayarlamalarını sağlamaya zamanı olana kadar bu cihaz hakkında gerçek bir karar vermeye hazır olacağımı sanmıyorum. Ürün incelemelerinin ilk dalgasına büyük ölçüde güvenen biriyseniz, yorumcular cihazdan memnun olmasa bile sizi sakin olmaya davet ediyorum. Google’a, eğer varsa, herhangi bir vuruş çalışması için biraz zaman verin. Google’ın bu şeyi yayınlaması her zaman mümkündür ve kusursuzdur, ama hadi, bahsettiğimiz Google bu.

Tüm bunlarla birlikte, ön sipariş için hazır olur olmaz bir Pixel Watch satın alacağım ve umarım beklediğimiz her şeydir. İyimserim ama aynı zamanda bu tür şeylerin genellikle nasıl sonuçlanacağını bilecek kadar uzun süredir bu sektörde olan bir gerçekçiyim.Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/27/pixel-watch-2-is-going-to-be-so-sweet/

Yorum yapın