Pixel 7 Serisi Fiyatlandırması Muhtemelen Açıklandı ve İyi


Pixel 7’nin tam olarak tanıtılmasına sadece birkaç hafta kaldı ve Piksel 7 Pro Google’dan. Bu durumda, bu iki cihazın olası fiyatlandırması ve piyasaya sürülmesi hakkında daha fazla şey öğreneceğimize şüphe yok. Pixel 7 serisiyle ilgili en son bilgiler potansiyel ABD fiyatlandırmasıdır ve insanların gördüklerinden nispeten mutlu olmaları gerektiğini düşünüyoruz.

Artem Russakovski’nin bir kaynağına göre (arkadaş Android blogunun kurucusu Android Polisi), Target’in dahili veritabanı, Pixel 7’yi 599 ABD dolarından başlayan ve Kar, Obsidiyen veya Limon otu renk seçenekleriyle gelen gösterir. Daha büyük Pixel 7 Pro 899 $ olarak listelenmiştir ve Snow, Obsidian veya Hazel olarak mevcuttur.

Bu fiyatların yalnızca bir kopyalayıp yapıştırmakla kalmayıp doğru olması durumunda, Google, mevcut Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’ya kıyasla en yeni cihazlarının fiyatlarını ne yükseltiyor ne de düşürüyor demektir. Bu harika bir şey.

Kullanılabilirliğe gelince, Target’ın sistemi 6 Ekim’de ön siparişlerin başladığını gösteriyor (orada sürpriz değil), genel kullanılabilirliğin 13 Ekim’de başlayacağı bildirildi, ancak 18 Ekim’e kadar bir gecikme olabileceğine dair bir söylenti dolaştı. Orada neler olduğunu göreceğiz, ancak asıl paket bu potansiyel fiyatlandırma.

Bu fiyatları beğendik mi?

// @ArtemR

Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/09/22/target-database-says-pixel-7-will-cost-599-pixel-7-pro-to-cost-899/

Yorum yapın