Pixel 6 Pro Sahipleri 8 Aylık Dönüm Noktasına Tepki Verdi


İlk piyasaya sürüldüğünde bir Pixel 6 veya Pixel 6 Pro satın aldıysanız, 8 ay boyunca ona sahip oldunuz. Bu süre zarfında, Pixel 6 serisinin dünyasında, bu yıl Pixel 6’nın yerini alması gereken iki telefon olan Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere çok şey oldu. Zamanlama bugün bana bu telefonların sahiplerinin zihninde nerede durduğunu ve hayatın son zamanlarda nasıl olduğunu düşündürdü, şimdi onların hayatlarında birkaç önemli güncellememiz var.

Pixel 6 serisinin hikayesi bu noktada iyi belgelenmiştir. Yazılım gecikmelerini, Google’ın çeşitli güncellemeler yoluyla çözmesi gereken hataların hiç bitmeyen kapsamını ve kış tatili sezonunda önemli bir beklemeye neden olan üç aylık güncellemelerdeki uzun süreli karışıklığı bilmelisiniz. Ancak şimdi işler güzel bir şekilde akıyor, bir grupmuzun aylarca beta testini yaptığı en son Haziran güncellemesi de dahil olmak üzere aylık yamalarda son zamanlarda herhangi bir gecikme yok.

Size söyleyebilirim ki Tim ve ben lansmandan bu yana Pixel 6 hattı arasında dans ettik. Pixel 6’dan keyif aldım, bir şekilde Pixel 6 Pro’nun devasa boyutunu ve kavisli ekranını oldukça hoş buldum ve bazı sahiplerin listeleyebildiği gibi neredeyse sorun sayısıyla karşılaşmadım. Çoğunlukla, şurada burada bir modem bağlantısının kesilmesi dışında, Pixel 6 hattının boyutunun dışında hiçbir şikayetim olmadı. Her iki telefonun da çok büyük olduğuna ve Google’ın bize küçük bir “Pro” seçeneği vermesi gerektiğine inanmaktan asla geri adım atmayacağım.

Google, Pixel 6 serisinden de memnun görünüyor. Bize Google I/O’da Pixel 4 ve Pixel 5’in toplamından daha fazlasını sattıklarını söylediler. Anlayabildiğimiz kadarıyla Google, Pixel 6’nın başarılı olduğuna inanıyor.

Şu anda Pixel 6 topluluklarında işlerin son derece sessiz olduğunu iddia ediyorum. 6. ayın sonunda benzer bir sessizlik olduğunu fark ettim, ancak büyük Haziran güncellemesinden sonra, neredeyse insanların Pixel 6 veya Pixel 6 Pro ile iyi durumda olduğu noktaya geldik.

Yoksa bunu yanlış mı okuyorum? İnsanlar sadece asla gitmeyecek gibi görünen ve onlardan şikayet etmekten bıkmış böceklerle mi yaşıyor? Düzeltilemeyen hatalarla başa çıkmayı öğreniyorlar mı? Reddit’te şikayet etmeye gerek kalmadan telefon değiştirip bir dünyaya mı geçtiler?

Check-in zamanı, Pixel 6 sahipleri. Bugün işler nasıl?Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/21/your-pixel-6-pro-is-8-months-old-hows-the-experience-today/

Yorum yapın